Aj Košice majú svoje Yeme: V Dargove otvorili Fajne potraviny

Zdroj: Fajnepotraviny.sk

 

17436334_1908430752746892_1050655767711802855_o
Zdroj: Fajnepotraviny.sk

Aj Košice majú svoju variáciu na YEME plnochutné potraviny. Volajú sa Fajne potraviny v zúboženom obchodnom dome Dargov v centre mesta. Hipsterský dizajn hostí pekáreň, mäsiarsky pult, exotické, bio a všetky tie veci, ktoré by ste tu čakali, vrátane kávy so sebou. “Fajne je miesto, kde sa potravinám vracia úprimnosť. Chceme, aby kvalitné potraviny neboli len výsadou, ale našim každodenným príbehom,” píše supermarket na webe.

Zdroj: Fajnepotraviny.sk

Podľa informácií nášho čitateľa sa prenajímateľ samoobsluhy v podzemí Dargova v skutočnosti nezmenil, tá istá firma tu má potraviny roky, najprv ako franchise siete Fresh a potom pod značkou Potraviny Dargov. Prenajímatelia zmenou konceptu zrejme hľadajú spôsob, ako vyťažiť z dobrej lokality, ale odlíšiť sa pritom od všadeprítomných potravín Fresh.

Na webe supermarketu je uvedený “hlavný fajnotkár” Dávid Jakub. V rodinnej firme Norma prevádzkuje veľkoobchod s alkoholom a delikatesami a majú aj dve prevádzky: KuBbo Select v OC Galéria a DvaDve oproti starej športovej hale. Vyššie položený koncept teda zrejme slúži aj ako odbyt pre vlastný veľkoobchod.

Uvidíme, či názov ešte bude vyhodovať Mecom Group, ktorý v potravinárstve roky buduje značku Fajne (Jakubovci sa zatiaľ nepokúsili zaregistrovať si značku Fajne).

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s