Skupinová terapia od La Putiky bude najmä o víne a grilovaných kurčatách

Skupinová terapia je novým sesterským podnikom siete La Putika či pivárne Le Šenk. Síce sa tu bude čapovať desať pív z remeselných pivovarov a bude tu aj veľký výber fľaškového, základom však bude podľa vedúcej podniku Nerminy Karbáčovej prvýkrát víno. “Sme zvedaví, ako bude pivo s vínom spolu fungovať,” hovorí v krátkom rozhovore pre Retazce.sk.

Čo zatiaľ neodznelo, je koncept kuchyne. “Budeme sa sústrediť na gril s kurencami z malej farmy. Zákazník si bude môcť vyskladať omáčky a prílohy.”

Na našej Facebook stránke (ktorú aktualizujeme oveľa častejšie, ako webovú stránku) ste sa už mohli dozvedieť, že otvára tento týždeň – podnik už pozýva na “zábehovú” návštevu. Otvorené je denne od 15. hodiny do polnoci, v piatok a sobotu do 1:00.

La Putík je otvorených šesť, Le Šenk iba jeden a je stále plný. Prečo firma skúša úplne nový koncept? “Le Šenk sa podľa nás do tej budovy príliš nehodil,” vysvetlila Karbáčová. “Ale koncept máme v pláne ďalej rozvíjať.”

Skupinová terapia funguje v parteri kancelárskej budovy smerom do rozbitého parku na Kollárovom námestí. Spoločnosť Kenny otvorila prvú La Putiku pred šiestimi rokmi na Račianskom mýte. Ako prvá našla kľúč, ako sa v Bratislave úspešne rozvíjať aj na sídliskách, nielen v centre (hoci aj tam má La Putika dve pobočky). Podľa Finstat vykázal ich operátor spoločnosť Kenny v roku 2015 zisk takmer 200 tis. €.

Reklamy

2 myšlienky na “Skupinová terapia od La Putiky bude najmä o víne a grilovaných kurčatách

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s