Starbucks teraz naozaj ide na Slovensko. Amrest hľadá personál

Pamätáte si na ten rozruch? Všetky médiá na slovenskom internete vzrušene písali o tom, že vending-partner čerpačiek Shell, Selecta, namontuje Starbucks automaty aj do niektorých čerpačiek v Bratislave. Postupoval podľa zmluvy, ktorú získal po celej Európe. Zavádzajúci titulok “Starbucks prichádza na Slovensko” obletel celý slovenský internet aj viackrát dookola.

Teraz majiteľ licencie pre Slovensko, Amrest, po rokoch prieťahov skutočne na svojom webe vyhlásil pátranie po manažéroch prvých predajní, ktoré plánuje v Bratislave. Pozrite si ponuku na webe operátora frančíz.

Celosvetový, pôvodne poľský operátor sieťových reštaurácií už dlho vlastní práva na otváranie slovenských Starbucksov, nejaký krok sa od neho očakával. Medzičasom otvoril už 23 Starbucksov v Česku, 19 z toho v Prahe.

Amrest pôsobí vo všetkých krajinách V4 okrem nás – v Poľsku má 340, v Česku 100 a v Maďarsku 49 licencovaných reštaurácií či kaviarní. Vstup na Slovensko môže byť súčasťou širšieho plánu – logisticky Slovensko do skladačky sedí. Problém je, že Amrest nevlastní práva na otváranie svojich ďalších kľúčových značiek – KFC, Burger King a Pizza Hut – na Slovensku. Alebo aspoň nevlastnil.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s