Aupark prvýkrát vo svojej histórii zmení logo

Bratislavský Aupark bol otvorený 15. novembra 2001. Odvtedy má to isté logo – červený obdĺžnik s bielym nápisom v špecifickom písme, ktoré mohlo vyvolávať asociácie s digitálnymi technológiami.

V čase rozbiehajúceho sa internetu mohol odkaz takýto k technológiám pôsobiť moderne, hoci pre nákupné centrum je takéto logo celkom netradičné. Následná zmena ostré hrany “digitálneho” písma zjemnila.

Dnes, po (neokrúhlych) štrnástich rokoch sa digitálne krivky zaokrúhlia a úplne zmiznú. Vznikne tak nové logo Auparku, ktoré vidieť na materiáloch kampane k oficiálnemu otvoreniu veľkej rekonštrukcie.

Vynovený Aupark už podľa svojho know-how pripravil aktuálny majiteľ, pôvodom francúzsky Unibail – Rodamco, ktorý z rakúskej centrály riadi okrem Shopping City Süd a Dunauzentra aj jedno z najstarších a najúspenejších bratislavských nákupných centier.

Štýl rekonštrukcie napovedá, že témou, ktorú chce majiteľ evokovať, je luxus. Nové logo možno preto dopĺňa nové špecifikum: štyri hviezdičky.

Bude zaujímavé sledovať, či nielen nové logo, ale aj dôraz “luxus” preberú ostatné shopping mally s názvom Aupark, ktoré vlastnia dve ďalšie spoločnosti. Unibail-Rodamco totiž ovláda len ten bratislavský.

Staré logo Aupark Bratislava Shopping Center

au_red

Nové logo v materiáloch kampane k “otvoreniu” po rekonštrukcii

Nové logo Auparku - oblé písmo a štyri hviezdičky - používa nákupné centrum na materiáloch k oficiálnemu otvoreniu po rekonštrukcii.
Nové logo Auparku – oblé písmo a štyri hviezdičky – používa nákupné centrum na materiáloch k oficiálnemu otvoreniu po rekonštrukcii.
Kampaň na "nový" Aupark v uliciach Bratislavy.
Kampaň na “nový” Aupark v uliciach Bratislavy.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s