Česká Bageterie Boulevard prichádza na Slovensko

Český reťazec rýchleho občerstvenia Bageterie Boulevard vstupuje na slovenský trh.

Prvú pobočku má už zazmluvnenú v pripravovanom obchodnom centre Centrál na Trnavskom mýte v Bratislave, ktoré by malo privítať prvých zákazníkov na jeseň. Pre Reťazce.sk to potvrdil Marek Dian, ktorý v rámci Bageterie Boulevard zodpovedá za expanziu a franchising.

“Bude otvorená ako korporátna jednotka pod vedením centrály, sme však v aktívnom rokovaní aj so záujemcami o prevádzkovanie nášho konceptu prostredníctvom franchisingu,” uviedol Dian.

Reťazec je v rokovaní s viacerými obchodnými centrami, pre ďalšiu expanziu však preferuje skôr mestské lokality. “Osobne považujeme prevádzky Bageterie Boulevard za vhodnejšie pre high streets než pre obchodné domy, pretože samotný koncept má niekoľko prvkov, ktoré v obchodnom dome nie je možné praktizovať (vlastná hudba, porcelánové hrnčeky na kávu, obmedzená možnosť úplnej ponuky v menu, a podobne). Preto budeme v Bratislave a neskôr aj mimo nej primárne hľadať priestory pre kamenné predajne,” vysvetlil Dian.

Z hľadiska rozmeru, ponuky a ďalších brandových záležitostí ponúkne Bageterie Boulevard rovnaký koncept ako v Česku. “Považujeme ho za nadnárodný a nadčasový, a teda nebude pre slovenský trh potrebné robiť zásadné zmeny,” vysvetlil Dian. Cenová politika sa podľa jeho slov bude odvíjať od cenovej politiky v Česku.

Koncept Bageterie Boulevard je založený na sortimente čerstvých bagiet vyrábaných na objednávku zákazníka, doplnenom o šaláty, dezerty či raňajkové menu. Od roku 2003 vzniklo 13 reštaurácií, väčšina v Prahe a po jednej v Liberci a Ostrave.

Bageterie Boulevard je súčasťou spoločnosti Crocodille ČR, najväčšieho výrobcu a distribútora balených bagiet a sendvičov v regiónoch strednej Európy, s vlastnými pobočkami v Česku, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Česká Bageterie Boulevard prichádza na Slovensko

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s