Coffee&Co má na jeseň prekvapivo veľké plány

Coffee&Co malo pred dvoma rokmi blízko ku krachu, potom ho prevzali noví majitelia a podujali sa firmu ozdraviť. Ovtedy sa diali dve výraznejšie veci: posilnil sa marketing a skôr zatvárali, ako otvárali nové pobočky. V posledných mesiacoch zmizla naša najstaršia sieť kaviarní z Obchodnej ulice v Bratislave ale i z Martina. Vznikla malá prevádzka v Starej Turej, o ktorej firma nechcela nič povedať. Test s malým mestom sa však veľmi rýchlo skončil.

Coffee&Co Obchodná ulica mala charakteristický interiér, ktorý zdieľa so všetkými pobočkami v centre Bratislavy – aj na Laurinskej či Michalskej

Teraz má za sebou “káva a spoločnosť” v tichosti vyšumené desiate výročie a tvrdí, že ticho je z tých, ktoré sú pred búrkou. “Trochu netradične budeme oslavovať jedenáste, nie desiate výročie,” povedal pre Reťazce.sk riaditeľ siete Tibor Végh.

Na túto jeseň sľubuje pozoruhodné novinky v podobe dvoch nových pobočiek. Jedna z nich má byť “väčšia a zaujímavá” a druhá dokonca nová vlajková pobočka “s novým konceptom”. Obe datuje na jeseň, pričom podotýka, že plány sa môžu posúvať. Viac chce šéf siete povedať až neskôr.

Samozrejme, ďalšou novinkou má byť aj lojalitný program, ktorý sieť prvýkrát avizovala takmer pred rokom. Végh tvrdí, že stále je v prípravách.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s