Musíte vedieť: Billa otvára v Carltone a päť ďalších noviniek z reťazcov

Na Retazce.sk v poslednej dobe fungujeme najmä na našej Facebook stránke. Pre mnohých je táto sociálna sieť  skôr miestom zábavy ako práce. Pritom my tam zverejňujeme veľa informácií zaujímavých pre prácu. Rozhodli sme sa preto najdôležitejšie informácie raz týždenne spísať aj na naše domovské Retazce.sk. Toto je prvý diel nového seriálu “Musíte vedieť”, ktorý obsahuje novinky, ktoré už fanúšici Facebook.com/Retazce vedia.  A možno aj niečo navyše.

Billa otvára v luxusnom hoteli Calrton v centre Bratislavy

Nová prevádzky Billa majú tmavší dizajn, ktorý pracuje s drevom a dáva dôraz na čerstvé potraviny. Billa tak podľa nás v súčasnosti otvára najkrajšie supermarkety na Slovensku. Na obrázku Aupark Košice

No to nás podržte, Billa v Carltone! Supermarkety si kolíkujú bratislavské centrum a Billa robí všetko preto, aby si nikto iný ani neškrtol. Ak správne rátame, bude už siedma. Lidl má nahradiť Tetu na Dunajskej, Kaufland do centier nechodí, a my preto stále voláme: kde je COOP Jednota alebo Terno, kde sú ďalšie pobočky Tesco Expres? Mimochodom, čo si o tom myslí nový šéf Tesca, už druhý tento rok?

Kamenné námestie prinesie veľa nových obchodných priestorov

Lordship plánuje na Kamenné námestie (pohľad z námestia SNP) inštalovať šťastných ľudí a chrlič farebných balónikov. Zábery priniesli TRENDreality.sk

Firma Lordship, ktorá rozhodne, čo s bratislavským Kamenným námestím, predložila verejnosti svoje aktualizované plány. Všetko ešte môže byť inak. No jedno je isté. Hlavné mesto dostane kopec novej prenajímateľnej plochy na mieste, ktoré je plné ľudí. Dostane Obchodná sekundanta?

Moja Samoška chystá Tomášov. V River Parku má luxusný koncept

Moja Samoška je u Massima v River Parku luxusnejšia

Billa sa vtlačí 300 metrov od Mojej Samošky na Medenej. Tá však tiež nezaháľa. Luxusné potraviny U Massima v River Parku sú teraz Moja Samoška u Massima.   Najrýchlejšie sa rozvíjajúca sieť potravín tak získala aj exkluzívnu variáciu konceptu s luxusnými potravinami a drahým interiérom. A vôbec, čo to bol za hlúpy nápad s luxusnými potravinami – boháči z J&T niekedy nedostanú chuť na Horalku alebo fľaškové pivo?

Chystanú novú pobočku sme odhalili aj v Tomášove a z cesty sme videli velikánsku peknú predajňu v novostavbe, v susednom Malinove. COOP Jednota Bratislava – Vidiek ako hlavný konkurent si môže cvičiť skoky do hrobu. Nezdá sa, že by niečo robila.

Subway na Šafárikovom námestí otvorený. Nový cenník – Sub dňa len za 1,90 eur!

“Čoskoro” nastalo, Subway na Šafárikovom námestí v Bratislave je  otvorený. Pamätáte si, že nedávno pár metrov doprava skúšal šťastie americký reťazec Little Caesar´s Pizza? Subway-u prorokujeme väčší úspech

V sobotu 12. mája skúšobne otvorili Subway na Šafárikovom námestíVeľa z vás a my tiež sa domnievame, že toto bude to najlepšie miesto pre svetovo najrozšírenejší reťazec rýchleho občerstvenia v Bratislave. Rekapitulujeme, že pobočky sú ešte v Auparku, na Radlinského, na Rajskej a onedlho aj v komplexe 3nity. A náš tip o najúspešnejšej pobočke platí dovtedy, kým najmúdrejší z prevádzkovateľov otvorí na Obchodnej.

Mimochodom, pobočka Radlinského zverejnila na Facebooku nové menu, ktoré zrejme platí pre všetkých. Zákazník Martin si myslí toto: “Jakto ze ste vsetky prevadzky v Bratislave tak ukrutne zdrazeli? Keby o 10c nepoviem, ale menu o 80c? Ranajky o 50c? Nehanbite sa?!” Držiteľ licencie vysvetľuje pokojne a jasne: “Ceny urcuje a zadava HQ, ako drzitel licencie musim dodrziavat tieto nariadenia. 0,80 je v skupine drahsich naplni a 0,20 v nizsej skupine. sub Dna isiel z 2,19 na 1,90 napriklad, samotne sendvice bez menu zlacneli a drahsie naplne zostali a isli iba niektore hore. treba to citat dosledne. Hanbit sa nemame zaco, cely svet zdrazuje, nakupujeme drahsie, sluzby isli hore atd. Sledujte Mc Donald do mesiaca ide hore aj on.”

Rakúsky mrazený jogurt Kurt má do Bratislavy ťažkú cestu

Z našej informačnej frakcie “z Bratislavských ulíc” jedna negatívna správa. Zdá sa, že mrazený jogurt Kurt z Rakúska tak skoro zákazníkov neprivíta. Náš bulvárny reportér odhalil, že demontovali pripravené stroje.

Páči sa vám náš nový seriál “Musíte vedieť”? Ak musíte (a chcete), dajte nám o tom vedieť v komentároch. 

  • Nové články Reťazce.sk vo vašej e-mailovej schránke! Zadajte svoj e-mail do okienka vpravo hore. To je všetko! Rovnako ľahko sa odhlásite
  • Najčerstvejšie novinky presne tak a v momente, kedy ich zachytíme, nájdete na Facebook.com/Retazce. Menej často sme na Twitter.com/Retazce
  • Otvára vaša firma novú pobočku? Pošlite nám o tom info. Privítame aj vizualizácie nových dizajnov, interiérov, “špionážne” informácie o konkurencii. Ak žiadny biznis nevlastníte, ale zaznamenali ste nejakú novinku, tiež ste naši: všetko čakáme na retazce@gmail.com.
Reklamy

2 myšlienky na “Musíte vedieť: Billa otvára v Carltone a päť ďalších noviniek z reťazcov

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s