Štangle od Pizza Mizza budú aj v Bille, paradajková polievka vo Fornetti Minute

So značkou Pizza Mizza sa po novom začnú stretávať aj zákazníci siete supermarketov Billa. Na pulty vybraných predajní sa postupne dostanú pizza štangle z produkcie siete reštaurácií.

“Centrála siete Pizza Mizza zriadila samostatné výrobné stredisko, v ktorom vyrába vybrané polotovary pre externý trh, ale aj pre svoje vlastné prevádzky. Pizza Mizza štangle boli prvé zo sortimentu, ktoré expedovala pre logistickú sieť Billa,” informoval Jozef Šétaffy, predseda predstavenstva spoločnosti GastroNet, ktorá reťazec Pizza Mizza prevádzkuje.

Pizza štangle boli doposiaľ k dispozícii iba v rámci ponuky reštaurácií, fast-foodov a rozvozu pod značkou Pizza Mizza. Billa bude podľa Šétaffyho štangle ponúkať čerstvo dopečené v regáloch pre pečivo. “Budú spestrením a rozšírením sortimentu pochúťkového pečiva,” dodal.

Billa podľa Šétaffyho Pizzu Mizzu iniciatívne oslovila s ponukou na spoluprácu. Dopyt po pizza štangliach si do konca mesiaca otestuje vo svojej najväčšej predajni na Bajkalskej ulici v Bratislave a v prípade úspechu ich od mája začne distribuovať aj do ďalších pobočiek.

Pizza Mizza okrem štanglí expanduje do externého prostredia aj so svojou paradajkovou polievkou podávanou s bazalkou a parmezánom (Minestra di Pomodori). Predávať ju začnú vybrané bratislavské prevádzky konceptu Fornetti Minute. “Prvá ktorá ju ponúkne bude nová prevádzka Fornetti Minute na Plynárenskej ulici v objekte Trinity,” upresnil Šétaffy.

Do konca roka plánuje reťazec  expedovať napríklad aj polotovary bezlepkovej pizze. “Pizza Mizza vo svojom novom výrobnom stredisku vyrába aj ďalšie svoje špeciality, ktoré je pripravená dodávať do obchodných sietí a gastronomických zariadení,” uzavrel Jozef Šétaffy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s