Globálna sieť bistier, ktorá má pobočku aj v Bratislave. Poznáte Link?

Iba málo globálnych reťazcov u nás štartuje tak potichu. Pri koncepte Link hotelovej siete Sheraton to má zmysel – konkurenciu neohrozí rozširovaním po uliciach či nákupných centrách a registrujú ho najmä hoteloví hostia. Globálny koncept “interactive business space & social hub” (skúste to zmysluplne preložiť) však máme už aj na Slovensku, v jedinom lokálnom Sheratone,  v bratislavskom komplexe Eurovea.

Link@Sheraton spoločnosť rozvíja už od roku 2008, motiváciou bolo pozdvihnutie tradičných hotelových “biznis centier” pre zaneprázdnených pracovných cestujúcich o rozmer stretnutia sa pri káve, vychutnania snacku. Majú tu bezplatné wifi a pre staromódnych jeden počítač.

Bez ohľadu na to, že nejde o veľkú tému pre Bratislavu, Link@Sheraton je predsa len globálny koncept s maximálnou oritnáciou na kvalitu a spokojnosť zákazníka.Majú tu výborné snacky (odporúčame šťavnatý tuniakový bagel) a bežný americký sortiment kávy a kávových špeciálov.

Prevádzka je maličká, ale veľmi príjemne zariadená. Očakávajte trochu vyššie ceny, ste v 5-hviezdičkovom hoteli. Raz za čas sa však návšteva určite oplatí. V Bratislave je to predsalen jedinečný úkaz :)

Link@Sheraton Bratislava: Pozrite si galériu

Reklamy

3 myšlienky na “Globálna sieť bistier, ktorá má pobočku aj v Bratislave. Poznáte Link?

  1. uplne nechapem, preco su ceny v 5 hviezdickovom hoteli v BA vyssie ako v najluxusnejsom obchode s lahodkami v Stuttgarte, ktore patri medzi najdrahsie nemecke mesta. ako WTF

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s