Najstaršia slovenská kaviarenská sieť Coffee&Co potichu oslávila desať rokov

Na webe našej najstaršej sieti kaviarní Coffee&Co si môžete prečítať, že prvá kaviareň bola otvorená v roku 2001 Petržalke. Pre zaujímavosť, za zrodom bola spoločnosť Tesco, ktorá hľadala prevádzkovateľa pre kaviareň v hypermarkete Petržalka. A ponúkla ju teda vtedajším majiteľom Pizza Hut, ktoré sa nachádzalo hneď vedľa budúcej premiérovej pobočky Coffee&Co.

Táto prevádzka Coffee&Co v košickom OC Cassovia je jednou z tých, ktoré neprežili do dnešných dní. Väčšinu tento osud nepostihol a sieť oslavuje desiate výročie pôsobenia na trhu

 

To znamená, že tento rok tu máme výročie! Coffee&Co má okrúhlych desať rokov. Čo oslavy? Zdá sa, že firma ich vedome zamlčala. “Pôvodne sme chystali k desiatemu výročiu spustenie úplne nového lojalitného programu, ktorý sme už pred časom avizovali. Bohužiaľ, z dôvodu vysokej softvérovej náročnosti, ktorá si vyžaduje celkovú centralizáciu v rámci SR a ČR, si jeho príprava vyžaduje dlhšie časové obdobie, ako sme predpokladali. Radi by sme spustili systém, ktorý bude dôkladne otestovaný a korektne nastavený v oboch krajinách,” povedala marketingová riaditeľa spoločnosti Iris Kotríková.

Keďže narodeniny tejto siete vo verejnom priestore neexistujú, tak aspoň takto: všetko najlepšie.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s