Mark & Spencer zatváral v Nitre potraviny. Bude pokračovať?

Potraviny Mark & Spencer v Nitre zatvorili, počuli sme pred pár mesiacmi od Viktora Klima na Facebook stránke jeho skvelého blogu Delikatesy.sk. Informácia sa rozšírila aj medzi ľud a zdá sa, že zatváranie v OC Mlyny nikoho nepotešilo. Akurát tých, ktorým sú exkluzívne potraviny anglickej značky ľahostajné, je priveľa. Aj preto sa v Nitre zatvára.

Marks & Spencer v Mirage Žilina získal aj cenný vstup z ulice. Okrem tohto mesta má značka "street location" len v Košiciach

Vôbec to ale neznamená plošný odchod potravín M&S zo Slovenska. “Chceme ich mať v predajniach, kde je potenciál byť s týmto segmentom v zisku,” hovorí pre Reťazce.sk regionálna marketingová manažérka pre Česko a Slovensko Ivana Kováčová s tým, že ďalšie potraviny v už otvorených pobočkách sa firma rozhodne nechystá zatvárať. Naopak, chce posilňovať skladbu sortimentu.

Na potraviny na Slovensku spoločnosť nezanevrela ani do budúcnosti, Kováčová tvrdí, že potraviny sú pre firmu na Slovensku stále “dôležité”.

Potraviny M&S zostali súčasťou polovice z ôsmych pobočiek na Slovensku. Dvoje sú v Bratislave, po jednej v Košiciach (Hlavná ulica) a Žiline (Mirage).

Reklamy

2 myšlienky na “Mark & Spencer zatváral v Nitre potraviny. Bude pokračovať?

  1. presne, o tom, ze v NR ma potraviny, ludia ani nevedeli. Uprimne neviem, aku velku stratu im to mohlo generovat, ked ten priestor v predajni je aj tak zaplateni. Skoda no, milujem ich jedlo

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s