Prekvapenie: Naleštený, nový a samostatne stojaci supermarket CBA [foto]

Na okraji mesta Piešťany nás prekvapil Supermarket CBA. Veľká, nová a samostatne stojaca budova s červeno-bielym logom je pre nás novinkou. A značka CBA tu už vôbec nesmrdela zatuchlinou starej, zanedbanej predajne.

Supermetket je hlavnou súčasťou nákupného centra PT Univerzál. Posledné roky malo pomerne dramatický osud. Pôvodné centrum v lete roku 2010 vyhorelo, na jeseň sa už rekonštruovalo a v apríli 2011 sa dokončovalo pred otvorením.

Supermarket CBA v PT Univerzál je výnimočný najmä tým, že takáto veľká, samostatne stojaca predajňa nosí logo CBA. V smerovkách si dokonca hrdo hovoril hypermarket. Inak extra výnimočný nie je, ide o absolútnu klasiku – tovar rozložený po predajni bez viditeľnej snahy o komfortné “zlepšováky” pre zákazníkov. A dobre vyzerá, pretože všetko je nové.

Galéria: Supermarket CBA v nákupnom centre PT Univerzál Piešťany

Značku PT sme videli aj na iných miestach v Piešťanoch – vnímali sme ich ako jedného z lokálnych hráčov, ktorí majú svoje historické ťažisko v niektorom z miest, no nemajú príliš ambíciu sa rozširovať a žijú vďaka pripojeniu k nákupným alianciám. Obchody PT, do ktorých patrí aj tento Supermarket CBA,  prevádzkuje rodinná firma Táborský. Patrí dokonca k zakladajúcemu jadru spoločnosti CBA SK. V orgánoch sedia spolu s Verex Holding v Liptovskom Mikuláši, Sintra v Poprade, sieťami Karmen a Komfos v Prešove a okolí a Nitrazdroj v Nitrianskom kraji.

Takto pôsobiaci supermarket môže byť, pri dobrých cenách a dobrom manažmente, statnou alternatívou vedľajšieho Kauflandu.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Prekvapenie: Naleštený, nový a samostatne stojaci supermarket CBA [foto]

  1. Fuj CBA má tu na východe odporné prevádzky s odporným designom. Ako pozerám, platí to len pre východ. Chodím tam len skutočne minimálne a keďže vidím, že niekde nemajú problém investovať do väčšiho pohodlia nakupujúcich… tak v duchu.. my kašleme na vás..ja kašlem na nich !!!!

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s