Najlepšia zmrzlináreň Gio Café Nitra: Onedlho otvárame druhú pobočku

Čoskoro oznámime skvelé novinky, avizuje na Facebooku nitrianska Gio Café. Čo chystá najlepší koncept zmrzlinárne, ktorý sme na Slovensku našli, sa však u nás môžete dozvedieť už dnes. S manažérkou prevádzky Soňou Lavovou sme totiž pred dvoma týždňami strávili príjemných pár minút na terase podniku, ktorá je súčastou pešej zóny v Nitre. Zhŕňame pre vás, čo sme sa dozvedeli.

“Mŕtva” pešia zóna?

Na pešej zóne je to tu síce trochu komplikovanejšie, ale chceli sme radšej začať tu ako v nákupnom centre. Dá sa tu vyrobiť osobitejšia atmosféra. Riziko, že tu môže byť nižšia návštevnosť, sa nám nepotvrdilo.

Zmrzlina v zime?

Na zimu sa pripravujeme. Chceme priniesť kvalitné talianske snacky a rozšíriť ponuku o miešané nápoje. Uvidíme, ako veľmi budeme musieť obmedziť výrobu zmrzliny, zatiaľ rátame možno so štyrmi základnými druhmi, ktoré by pretrvali. Chceme robiť aj akcie.

Na Facebookovej stránke Gio Café nájdete kopec kreatívnych experimentov majiteľa

Taliani nás milujú

Máme veľmi silnú základňu v miestnej talianskej komunite, ktorá je tu vďaka niekoľkým podnikom silná. Často nám sem príde pred záverečnou celá partia.

Sme drahší, nevadí

Ľudia si k nám napriek vyššej cene našli cestu, necítime odmietnutie pre vyššiu cenu.

Chcú nás u seba

Máme na stole ponuky od nákupných centier, dokonca aj z Bratislavy. Momentálne je rozbehnutá komunikácia s jedným z nákupných centier v Nitre, čiže do konca roka budeme pravdepodobne v dvoch pobočkách. Majiteľ je veľmi ambiciózny, tak určite nezostane pri dvoch prevádzkach.

Je ľahké otvoriť si podnik

Miestne úrady vôbec neboli problémom, celý podnik sa nám podarilo vybaviť asi za mesiac. A určite nikoho nebolo treba podplácať, išlo to viac menej ľahko. Úrady majú skrátka mesiac na rozhodnutie, nič iné vás zdržať nemôže.

Patálie s kávou

Kávu sme sa snažili zlepšiť, Taliani nás už chvália. Je ťažké odhadnúť predstavy zákazníkov o káve. Slováci požadujú inú kávu, rôznia sa pojmy, každý si pod piccolom predstavuje niečo iné. Preto mohlo dochádzať k nedorozumeniam.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s