HORÚCA NOVINKA: Tretí Shtoor v Bratislave. Spolu s novým miestom pre Martinus

Najobľúbenejšie internetové kníhkupectvo Slovákov Martinus už dlhšie prenáša do sveta z tehál a betónu inteligentný a priateľský spôsob predaja. Momentálne je už ďalej, ako keď otváral svoju prvú bratislavskú pobočku na Obchodnej ulici. Preto sa sťahuje do väčšieho, o niekoľko metrov bližšie k Bratislavskému hradu. Logo Martinus svietiť bude nad vchodom do novostavby, bezprostredne blízko zastávky električiek Poštová v smere z centra.

Kamenný Martinus v OC Mirage Žilina. Aj s kaviarňou

 

Aj bratislavskému bistro-konceptu Shtoor sa dajú prisúdiť priateľskosť a inteligencia. Možno preto si k sebe našli cestu a podľa jedného z konateľov kníhkupectva Martinus Miša Meška budú priestory v budove zdieľať. V krátkom čase to bude už tretia pobočka bistra Shtoor a stáva sa tak vážnym konkurentom na zaplnenom kaviarenskom trhu v Bratislave, najmä pre silný koncept.

Aktuálne prebiehajúca imidžová kampaň Shtoor v Bratislave. Bude nasledovať uvádzacia kampaň tretej prevádzky?

 

Martinus má vo svojich prevádzkach kaviarne, ale neregistrujeme v nich výraznejší rukopis, ktorý by z nich urobil destináciu.  Preto nám napadlo, či sa náhodou firmy nedohodli na tom, že kaviarne v kníhkupectvách dostanú značku a sortiment Shtoor. Meško úvahu označil za zaujímavú, ale takýto model nepotvrdil.

Sledujte nás, zisťujeme pre vás ďalšie informácie.

Reklamy

4 myšlienky na “HORÚCA NOVINKA: Tretí Shtoor v Bratislave. Spolu s novým miestom pre Martinus

  1. super shtoor mam rad :) mimochodom boli ste uz niekto v J&T caffe v River parku? zevraj tak robia kavu naozaj na urovni a na to ze to je v River parku aj za dobru cenu, prijal by som recenziu tejto kaviarne. 

    Like

    1. ano my sme tam boli aj s rodinou a bolo tam naozaj uzasne prostredie, mila obsluha(to spravi aj polovicu dojmu) , a kava bola v nromalnych cenovych hodnotach. Ucite to stoji za to :)

      Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s