Coffee&Co: Prečo zmizla strojová zmrzlina, dokedy bude panini za euro a čo s konceptom Expres [interview]

Na festivale Grape som zažil príjemný rozhovor s vedením už tradičnej slovenskej kaviarenskej siete Coffee&Co. Stánku (koncept kvalitná káva, fresh džúsy, víno, zúžený sortiment koláčov a panini) sa darilo podobne dobre, ako na Pohode. Vo vnútri bolo plno do neskorej noci. Zvlášť na raňajky bol stánok voľbou snáď celého festivalu (podľa dlhého radu). Niekoľko odpovedí z rozhovoru sme si nechali od marketingovej šéfky Iris Kotríkovej autorizovať, aby sme sa o novinky podeliť spoločne.

Prečo z Bratislavy zmizli automaty na strojovú zmrzlinu?

S točenou  zmrzlinou, ktorá je hitom za hranicami, sme doposiaľ nemali skúsenosti. Naše očakávania ohľadom tohto typu zmrzliny sa nenaplnili a to bolo dôvodom stiahnutia z Bratislavy. Stále hľadáme iné a lepšie riešenia, ktoré však nebudú znamenať vysoké operatívne zaťaženie. Majme zároveň stále na zreteli, že zmrzlina nie je a nebude naším hlavným produktom, je len doplnkom v sortimente. Chceme sa aj naďalej profilovať našimi ťažiskovými produktami, ktorými sú káva a zákusky z našej vlastnej pekárne. To je základ, na ktorom staviame.

Panini za euro ste predlžovali do konca leta, potom ste sľúbili nové snacky. Objavia sa teda od začiatku septembra novinky?

S novinkami, ktorých súčasťou budú aj nové snacky, plánujeme prísť v polovici septembra. Neradi by sme však dopredu prezrádzali, o čo konkrétne pôjde. Veríme, že našich zákazníkov potešíme, info budeme zverejňovať postupne.

Čo váš mobilný koncept Expres, ktorý mal premiéru na Hlavnej stanici v Bratislave. Vráti sa ešte?

Koncept Express, ktorý sme testovali na Hlavnej stanici, bol postavený ako pilotný projekt počas MS v hokeji a mal dočasný charakter. Rokovania o trvalom umiestnení sú stále otvorené. Dôležitým faktom, ktorý zvažujeme je, že Hlavná stanica sa bude v blízkom období rekonštruovať. To by znamenalo mnohé obmedzenia. Naše rokovania sú preto zamerané na umiestnenie v novej staničnej hale.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s