Anker na každom rohu je bližšie, ako si myslíme. Rakúšania chcú dovoliť Slovákom otvárať vlastné pobočky

Anker na každom rohu? To by bola skvelá správa, Slovensko, a najmä Bratislava je k tomu bližšie, ako kedykoľvek predtým.

Viedenská sieť pekární (a tiež dopekajú!) a bistier sa totiž po otvorení pilotnej prevádzky na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave rozhodla rásť. A to franchisingom, čo môže byť oveľa rýchlejšie, ako po vlastnej linke. Ankerbrot sa stal aj členom Slovenskej franchisingovej asociácie.

Nepoznáme licenčné podmienky, ale ak nie je investičný prah príliš vysoký, prevádzky Anker môžu utešene pribúdať. Už teraz vieme, že jeden z Ankerov bude v Shopping Palace a ďalší už na logickejšom mieste, v novom centre Centrál.

 

Anker tím na Letisku M. R. Štefánika Bratislava

Ako Anker zháňa partnerov

na webe Slovenskej franchisingovej asociácie

Popri systéme vlastných filiálok v Rakúsku sa ANKER rozhodol naďalej rásť na medzinárodných trhoch prostredníctvom franchisingu. ANKER franchise-systém bol preto svedomito prispôsobený slovenskému trhu.

Ankerbrot hľadá podnikateľské osobnosti, ktoré rozumejú tomu, ako správne viesť svojich zamestnancov a sú ochotní ANKER koncept spolurealizovať a žiť. Svojím „áno“ ku ANKER franchisingovému partnerstvu sa budúci franchisingový partner rozhodne pre úspešne overený koncept. Odbremenenie v rámci organizácie svojej franchisingovej prevádzky a uplatnenie profesionálneho Know-How, zvyšujú šance na úspech.

Ak sledujete Reťazce.sk, o vstupe Anker na Slovensko ste vedeli ako prví

Reklamy

Jedna myšlienka na “Anker na každom rohu je bližšie, ako si myslíme. Rakúšania chcú dovoliť Slovákom otvárať vlastné pobočky

  1. Tak s takýmito cenami ďaleko nezájdu. Akože za jednu “koblihu”  42Sk? Musí šibať. Sa chodťe pozrieť do Brna, kde podobné pečivo (áno nie sú to značkové dopečence, ale aj malé domáce pekárne) stojí polovicu.
    Ale v BA sa nájdu ľudia čo to budú s úsmevom kupovať.
    Ako vo Viedni sú tie ceny OK na ich platy, ale v BA určite nie.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s