Festivalový Tesco Supermarket je mŕtvy. Nech žije CBA Fest Market

Skúsili ste na Pohode supermarket, ktorý nahradil Tesco? Áno, tovar tam za pultom bol, ale bola to čistá improvizácia. Jednoducho rýchla náhrada miestneho obchodníka za niečo, čo prinieslo Tesco ako silný partner. Šanca nájsť dobrý supermarket na festivale však ešte existuje – vyskúšať sa dá na festivaloch Orange Joj Music Summer. Volá sa CBA Fest Market a prinesie ju spoločnosť CBA Slovakia.

 

“Malý festivalový „supermarket“  bude na týchto podujatiach fungovať ako lokálna predajňa potravín a iného užitočného sortimentu ako deky, pršiplášte či repelenty. Pre tento účel sme vytvorili vlastný dizajn manuál loga a nový samostatný montovaný objekt z panelov Contajnex s jedinečným dizajnom,” informovala nás marketingová manažérka CBA Slovakia Iveta Erdélyiová.

CBA Slovakia patrí medzi najväčších členov aliancie CBA SK. Lučenecká firma stojí napríklad za novým konceptom CBA CENT, jej meno sme objavili ako prevádzkovateľa slušných a čistých exemplárov CBA a ako jediná z červeno-bielej skupiny normálne existuje na webe. Má približne tristo predajní.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s