Mezzo Di Pasta v River Parku je škoda

Andorra. Belgicko. Libanon. Luxemburg. Rumunsko. Slovensko. Švajčiarsko. A domovské Francúzsko. To nie je najhorší klub. Sú to krajiny, v ktorých má pobočky koncept Mezzo Di Pasta. Teraz z neho Slovensko vypadlo.

Dotiahnuté do posledného detailu, napísali sme po prvej návšteve v pilotnej prevádzky v River Parku. Zvesti sa o nej šírili len tajne. Okrem marketingu chýbalo Mezzo di Pasta aj ďalšia dôležitá vec – location.

River Park sa postupne stáva miestom služieb pre majetnejších. No tí nehľadajú fast-food. Aby ho živili kancelárie, muselo by ich byť v okolí viac a tie existujúce by museli byť obsadenejšie.

Ako väčšinu prevádzok v River Parku, aj túto vlastnilo cez spriaznenú firmu priamo J&T. Nezdá sa, že tu existujú ambície expandovať s podnikmi mimo River Parku.  J&T skôr potrebuje jednoducho naplniť River Park nájomcami.

Škoda, že týmto Mezzo Di Pasta u nás zrejme absolútne končí. Pre fast-food je absolútne kľúčové, aby okolo neho prefrčalo denne čo najviac ľudí. Aby by niekto inštaloval licenciu priamo do centra mesta, Mezzo Di Pasta by sa určite nezaradilo do tohto klubu neúspešných pokusov o rozbehnutie reťazcov na Slovensku.

Reklamy

2 myšlienky na “Mezzo Di Pasta v River Parku je škoda

  1. chlapci vsetci co tu zhadzuje te riverpark ste vymrdanci, zrejme ste tam este neboli ani pozriet ani jest lebo na to nemate. riverpark je dobry projekt a konecne sa da na to nabrezie pozerat. este treba zburat to komunisticke PKO (PreKomunistickeObludy) a bude.     

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s