Pobočky Radlinského a Aupark Bratislava: Už len pár týždňov, tvrdí Subway

Nové pobočky Subway v Bratislave už zrejme očakáva veľká časť tunajšej členov komunity Reťazce.sk. A prevádzkovatelia nás naťahujú poriadne.

Termíny sa posúvajú už niekoľko mesiacov. Kedy ku Cubiconu pribudne Radlinského a Aupark? “Prevádzky by mohli byť otvorené asi do polovice júla. Finišujeme na ich budovaní,” povedala náš Subway development agent pre Slovensko Andrea Egyedová.

Subway v Auparku Bratislava. Na toto pozeráme už od začiatku roka
Subway na Radlinského ulici v Bratislave pred otvorením

 

V prevádzke na Radlinského sa zrejme nanovo vybavujú komplet povolenia a slovenské papierovačky či naťahovačky s hygienou patria k tým, o ktorých sa snívajú nočné mory. Prekvapuje nás však meškanie pobočky v Auparku, keďže ide o zabehnutý food-court.

A čo ďalší rozvoj Subway tento rok? Egyedyová tentoraz plány nekonkretizovala. Budovy, v ktorých majú nové pobočky lákať hladných zákazníkov, sa podľa nej ešte len stavajú. Reč zatiaľ zišla z druhej prevádzky v bratislavskom Starom meste.

Reklamy

5 myšlienok na “Pobočky Radlinského a Aupark Bratislava: Už len pár týždňov, tvrdí Subway

    1. veci sa prevrili, preto je prevadzka hotova, ale urady su urady a prevadzka patri pod cely hotelovo/kongresovy komplex a neda sa individualne posudit, preto cakaju kym sa povoli prevadzka ako celok s hotelom.  

      Like

  1. Radlinskeho SUBWAY je komplet hotovy, termin otvorenia sa natahuje kvoli standardym slovenskym priekom, vsak preco by malo ist nieco hladko. Samotny prevadzkovatelia maju hlavu v smutku, mozu predavat, ale nesmu otvorit. Ake mile, vsak. Cudujte sa? Tak to tu chodi. 

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s