Luxus pre každého. Pozrite sa na španielsky koncept kaviarne Cappuccino

Cappuccino. U nás zväčša zlá káva s množstvom prepáleného mlieka, ktoré prikrýva posýpka zo škorice. V Španielsku veľmi zaujímavá sieť.

Hlavný koncept Cappucino (Facebook Fan Page, 11 pobočiek v Španielsku, 1 mimo) obýva priestory historických centier miest a majitelia sa snažia o luxusné vyznenie nielen interiérom, ale aj čistým dizajnom a vysokou úrovňou obsluhy. Luxusné sú aj produkty, hneď pri vstupe vás víta pult s koláčmi, ktoré sú prikryté ťažkými sklenými zvonmi. Sortimentom je to klasické bistro, rozšírené o ľahké teplé jedlá a miešané nápoje. Celý ten luxus by evokoval neprístupnosť, no ceny sú mierne nad priemerom. Luxus je tu vlastne spôsob, akým sa odlíšiť a pritiahnuť širšie masy. Kto by chvíľu nechcel byť prasa v žite? :)

K tomu existuje doplnkový koncept Cappucino Take Away (2 pobočky v Španielsku), ktorý pripomína anglický Pret-a-Manger. Vojdete a víta vás veľká chladiaca vitrína s množstvom zabalených jedál – buď si ich zoberiete, alebo zjete (za príplatok) na prevádzke. K tomu sendviče, ponuka kávy či milk-shakov a vlastná zmrzlina.

 

Vydarený koncept. Franchising je voľný pre celý svet :)

Reklamy

Jedna myšlienka na “Luxus pre každého. Pozrite sa na španielsky koncept kaviarne Cappuccino

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s