Nová sieť Drink Point má na Slovensku už pätnásť pobočiek. Pointa: najlacnejší alkohol široko-ďaleko

Za trištvrte litra globálnej značky alkoholu z nás zaplatíte v supermarketoch cez 16 eur. Už v Rakúsku si účtujú len desať eur, inde na svete sa to nepohybuje zásadne vyššie. Na Slovensku sa potichu rozvíja sieť, ktorá ponúka výhodnejšie ceny. Značka Drink Point u nás rýchlo buduje veľkú sieť.

Drink Point na Budovateľskej ulici v Bratislave

Stojí za ňou distribútor alkoholických nápojov a výrobca nealka TopLimo. Jadro ponuky je jasné – široká pointa tvrdého alkoholu doplnená nealkom, cigaretami či vínom a cigaretami. Otvorené je vždy aspoň do 22. hodiny, aspoň v nami navštívených prevádzkach.

V interiéroch predajní nebadať jednotný koncept – videli sme predajňu o veľkosti kúpeľne, i také, ktoré nedokázali využiť veľký priestor. Spoločným menovateľom je pultový predaj, chladnička s pivom a nealkom mimo neho a výrazný branding exteriérov predajní.

Interiér Drink Point ničím neohúri. Iba cenami

Pravidelný leták s akciami siete Drink Point podáva svedectvo o kompletnom stave expanzie: prevádzok je už pätnásť. Okrem piatich bratislavských a troch prešovských prevádzok má pobočky v Košiciach, Pezinku, Spišskej Novej Vsi, Dubnici nad Váhom, Prievidzi, Nových Zámkoch a Poprade.

Nižšie ceny alkoholu: To je zrejme najväčším dôvodom pre návštevu Drink Point

Sme zvedaví na rozvoj a postupné rozširovanie sortimentu. Ak sa predajne chytia, určite budú uvažovať, ako biznis rozšíriť. Na potraviny by bolo treba zásadnejšie zmeny, ale postupne sa môžu dostať na sortiment známy z čerpacích staníc. A to by mohlo zakývať lokálnymi večierkami.

Reklamy

6 myšlienok na “Nová sieť Drink Point má na Slovensku už pätnásť pobočiek. Pointa: najlacnejší alkohol široko-ďaleko

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s