Bagel & Coffee Story: Štúrovú nahradíme novou prevádzkou. A nie jednou

Bagel & Coffee Story na Štúrovej ulici v Bratislave je jadrom výborného bistro-konceptu, ktorý dávno pred nejakými vlnami home-made, bio a organic pripravoval svoje vlastné bagle, ktoré patria medzi najlepšie, ktoré sme v Európe jedli. Tie vlny priniesli tvorcovia konceptu priamo z  Ameriky, kde už otriasali bistrami naplno. Produktom, jeho podaním a celkovou atmosférou priniesol Bagel na Štúrovej ulici veľkomestský závan. Úspech tejto prevádzky zabezpečil rozvoj siete, ktorá má momentálne v Bratislave päť prevádzok. Všetky však majú už trochu inú atmosféru.

Písali sme päť prevádzok? Tak už len štyri. Štúrovú majitelia zatvorili za sprievodu emotívnych statusov na Facebooku – “ľudská závisť nemá hraníc”, “nechcem uveriť!” a podobne. Dostali sme do redakcie aj sťažnosť na Bagel od jedného z obyvateľov domu, v ktorom sídli. Nechceme však vyťahovať cudziu špinu a ani pátrať, kde je pravda. Naznačuje to možno povahu problému – už veľakrát sa stalo, že nájomníci z priestorov vystrnadili aj úspešné prevádzky.

Na reakciu, celkovú situáciu a budúcnosť sme sa spýtali priamo v Bagel & Coffee Story. Manažérka siete Silvia Fowler vidí situáciu trpko, no optimisticky. “Veci okolo Štúrovej nás trošku zamestnávajú a uberajú sa, ako vidíte, nie pekným smerom. Ale to nič, byť úspešným niečo stojí a ak sa sila úspechu meria na takéto lakte, nech. Myslím, že je dôležitejšie riešiť či bude ďalší, alebo ďalšie. A to už dnes hovorím, že nielen jeden! Faktom je, že Štúrova bola a je len jedna a veľmi ťažko sa mi z nej odchádza. Bol to môj prvý, úplne iný Baglík a s ním sa nelúči ľahko. Dôvod? Ukončená a následne nepredĺžená  nájomná zmluva.”

Reklamy

3 myšlienky na “Bagel & Coffee Story: Štúrovú nahradíme novou prevádzkou. A nie jednou

  1. veru, velka skoda. Prezil som tam mnoho velmi peknych chvil pocas studia aj po nom. Proste ich bagel na ranajky robil den vzdy krajsim. A ti dvaja klasici co tam hravali stale sach, ti boli priceless. Ziadna ina ich prevadzka nema taku atmosferu ako ta co bola na Sturovej…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s