Aupark Bratislava: Subway už čoskoro, Nordsee otvorené

Už aj otvorenie Subway v bratislavskom Auparku je “na spadnutie”. V okienku predchádzajúcej prevádzky Gump Gump sa objavil kartón s vizuálom oznamujúcim, že “otvoríme už čoskoro”. Je totožný s tým na Radlinského ulici. Kde to napokon stihnú skôr?

Subway bude v Auparku po ľavej strane susediť s medzinárodnými značkami Nordsee a KFC, po pravej s Dobrou baštou a jej klasickým jedálenským menu.  Najbližšie by sa mali ďalšie prevádzky objaviť v komplexe Trinity na Plynárenskej ulici a na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. O rok by ich v hlavnom meste malo byť minimálne päť.

Zastavil som sa aj v najnovšom Nordsee, ktoré funguje iba od štvrtka. Zachovalo si tradičnú slovenskú podobu – už podvečer takmer prázdny pult s menšími sendvičmi a snackami, neveľmi vábne vyzerajúce mastné kusy rybieho mäsa capnuté v kovových nádobách a premrštené ceny. Obsluha bola z tých lepších, ústretová a so snahou poradiť. Rybacia polievka “La Mer” bola síce vynikajúca, ale či stála za 4,95 eura…

Nordsee v Auparku prevádzkuje spoločnosť DT Food, ktorá je s pôvodným držiteľom franchisingovej licencie, firmou N-Food, prepojená osobou jedného z konateľov Tomáš Seböka. Na webe reťazca prebieha už dlhší čas “aktualizácia”, so zákazníkmi komunikuje aspoň prostredníctvom Facebooku. Nie je si tiež veľmi istý svojim sloganom, začínal s “ryby, čo nemajú chyby!”, pokračoval s “máme radi ryby!” a aktuálne to skúša s “ryby, ktoré milujem”.

Nordsee je v Bratislave už štyrikrát, podľa aktuálnej stratégie obsadzuje nákupne centrá, pobočky pribúdali v poradí Avion, Eurovea, Polus a Aupark. Neúspešný pokus s reštauráciou v Apollo Business Center 2 bol minulý rok presunutý práve do Eurovea. Mimo Bratislavy je Nordsee ešte v žilinskom Auparku. Na Slovensku značka pôsobí od 4. novembra 2009, na základe franchisingovej zmluvy s materskou spoločnosťou Nordsee Bremerhaven uzavretej 12. decembra 2008.

Reklamy

3 myšlienky na “Aupark Bratislava: Subway už čoskoro, Nordsee otvorené

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s