Piata Billa v centre Bratislavy?

Niekoľko dohadov. Počuli sme, že do priestorov bývalého Domina na Jedlíkovej ulici v Bratislave sa chystá Billa. To by nebolo nič. No pri náhodnej prechádzke v pasáži Jedlíkova z Poštovej ulice sme si všimli, že prevádzky sú vypratané o zákazníkom odkazujú, že sa presťahovali.

Bývalá palacinkáreň nový priestor nájsť nestihla a tak prosí o pomoc ľudí, ktorým jej palacinky chutili. A dodáva vysvetlenie: na naše miesto sa chystajú “veľké potraviny”.

Palacinkáreň Jedlíkova: Nájdite nám priestory. Prídu veľké potraviny

Takže piata Billa (Tatracentrum, Stará sladovňa, Jesenského, Eurovea) v centre Bratislavy? Fajn, môže byť. Nový koncept Billy patrí medzi najlepšie potraviny na Slovensku, takže pre centrum by bol určite obohatením. Ale snáď keď už piata prevádzka a v centre Bratislavy, tak aspoň gourmet koncept z centra Viedne Billa Corso. Možno sme nároční, s prihliadnutím na stav pobočky Jesenského

Čo by nás potešilo najviac, sme už písali. Vlajková predajňa Terno v centre hlavného mesta – riadne investovať a ukázať, ako by malo vyzerať kvalitné nakupovanie. Urobiť si dobré PR, ukázať, že Terno je tu a v plnej sile. Potvrdiť orientáciu na kvalitu, zviesť sa na vlne bio-organic-fresh-local a naviazať na seba bohatších (náročnejších) zákazníkov, ktorých je v centre hlavného mesta najviac.  Akurát, pri tom rozširovaní Billy či Tesca na nikoho ďalšieho už nezostane miesto.

Ale späť do reality: Viete o nových potravinách viac?

Reklamy

2 myšlienky na “Piata Billa v centre Bratislavy?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s