River Park je luxusný dom služieb pre členov klubu

Na webe si konečne môžete pozrieť, aké prevádzky vlastne nájdete v bratislavskom River Parku. Skutočnosť, že marketing na verejne prístupné komplexné informácie na webe myslel asi ako na poslednú vec, nie je jednoznačne negatívna.

Marketing sa totiž odohral na inom mieste. Komplex sa  stal popri Tatry Mountain Resorts ďalším miestom, ktoré je akoby primárne pre klientov J&T Banky či ľudí súvisiacich so skupinou. Spoločnosť im vytvorila kompletný rodinný dom služieb pre bohatých ľudí: luxusné potraviny, pekárstvo, luxusné hračkárstvo, exkluzívne kvetinárstvo, asi prvý “butik” s luxusným šampanským, luxusný bar, luxusné kníhkupectvo, reštaurácie, špičková cukráreň.

Bez obrovského proma smerovaného na verejnosť, no s o to väčšou správou pre klientov banky: minimálne v gastronomických prevádzkach majú 10% zľavu z účtu. Keď si kúpite kávu, viete, že nie ste člen klubu a preplácate. Dalo sa to vybaviť ľahko: väčšinu gastronomických zariadení tu vlastní práve J&T.

A keď už spriaznení prídu, nepohrdnú ani neluxusnými, ale o to praktickejšími službami ako pošta, trafika a banka. Aby sa nemuseli namáhař do Auparku.

J&T vytvorila prvé propietárne nákupné centrum v krajine, ktoré je cenovo posadené tak vysoko a neponúka štandardné (napríklad módne) značky, takže absolútne široké masy na promenáde nehrozia. Tie loví len na špeciálne eventy, aby sa predsalen nezabudlo.

Výborný ťah pre finančnú skupinu: ak sa to podarí, večerať v River Parku alebo zájsť tam na nedeľný brunch sa môže stať status-symbolom pre ľudí s lepším príjmom. A zhromažďovať môže nielen existujúcich,  ale lákať aj nových členov “do klubu”.

Ako inak zabezpečiť úspech pre polyfunkčné centrum, ktoré by bolo popri existujúcej Eurovea Galleria vždy len béčko? Dobrá práca, J&T. Alebo dobre vytipovaná jediná možná cesta.

Reklamy

Jedna myšlienka na “River Park je luxusný dom služieb pre členov klubu

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s