Bozk od Kiss Burger-u bol smrteľný. Dali sme si ich hnusný hamburger

Spomínate si na Kiss Burger? Pomerne ambiciózny reťazec, ktorý sa chopil idei podobnej McDonald´s a skúsil rozbehnúť sieť. Objavil sa v Laugaríciu či dokonca v bratislavskom Kaflande na Trnavskej.

Vôbec to nebol zlý pokus: príjemný dizajn prevádzok, obsluha v rovnošatách, domácka chuť hamburgerov.

Najreprezentatívnejšia pobočka je v Dunajskej Strede, domove reťazca. Keď sme tam zavítali na jeseň, pôsobila ako DIY McDonald´s – evidentné polotovary, znudené panie ako obsluha, smiešny zvonček na ohlásenie objednávky cez drive.

Takto vyzerá domček Kiss Burger na parkovisku pred OC Max v Dunajskej Strede
Takto vyzerá domček Kiss Burger na parkovisku pred OC Max v Dunajskej Strede
Kiss Burger: Akčný totem pre drive-trhu vôbec nevyzerá zle
Kiss Burger: Akčný totem pre drive-trhu vôbec nevyzerá zle

Po pol roku to bolo ešte horšie. Za menu v cene 4,95 eur sme dostali zohriatu žemľu bez chuti, s tenkým filmom kuracieho mäsa (doslova 10 milimetrov), za to mastný bol až až. V tom čínska kapusta, kde-tu trocha majonézy a cibuľky. A na to, že si hovoria fast-food, to trvalo strašne dlho. Ešteže kvalitu polotovarových hranolčekov garantuje značka McCain. K menu aj veľká cola.

Podľa Zlatých stránok by mal byť ešte jeden Kiss Burger v Malackách, netušíme… Ale úplne rozumierme, prečo Kiss Burger z každého miesta okamžite mizne. Čo bolo skôr – ľudia nechodili, a preto sa znížili prostriedky na kvalitu? Alebo bola kvalita taká zlá, že ľudia prestali chodiť Nám sa zdá, že v tomto prípade platí druhá možnosť.

Reklamy

5 myšlienok na “Bozk od Kiss Burger-u bol smrteľný. Dali sme si ich hnusný hamburger

 1. V Malackach Kiss Burger bol asi pred rokom. Posobil celkom pekne, mali dobre hambace (vsetky som vyskusal) a hranolky McCain. Asi za 2 mesiace sa Kiss Burger zmenil na Gril burger. Je to v podstate presne to iste len zmenene logo a nazov. Mozem pofotit ten nas Gril Burger

  Like

 2. Vyskusali ste uz Burgerland na SNP /alebo uz na Zupnom/ oproti Trojicke v Bratislave? Vyzera to tak, ze tam nikto nechodi, ale maju tam najlepsie hamburgery, ake som kedy jedol, a vraj maju otvorit dalsiu prevadzku miesto byvaleho KFC na Obchodnej.

  Like

  1. aj ja som o tom pocul,ze maju otvárať novú prevádzku väčšiu, tam ako je bývalé KFC na Obchodnej! tiež som bol skúsiť ich burgre, a musim povedať, že Mcdonalds atď sa nechytajú,čo do velkosti ani do chute.tiež som počul,že majú v príprave ďalšie burgre,takže sa teším……..nevie niekto kedy majú otvárať ten nový Burgerland na Obchodnej?

   Like

  2. Tiez som ochutnala tieto burgery v burgerlande na župnom…sú úplne super, mc´donald môže ísť viete kam… :D a naozaj sa z toho naješ…

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s