Nové hypermarkety Tesco majú čoraz viac z Extra. Prejdite sa s nami Myjavou

Aj keď to niekedy vyzerá, že pri potulkách Slovenkom vyhľadávame len supermarkety Tesco, opak je pravdou. Je ich už tak veľa, že sa im nedá vyhnúť. A Kauflandy či Hypernovy v menších mestách nenájdete.

Naopak, keď sme nedávno prechádzali Myjavou, Tesco sme vyhľadali zámerne. Ide totiž o jeden z najnovších hypermarketov, otvorený v októbri 2010. Skvelá šanca vidieť aktuálny stav vecí, čo z množstva úprav a zlepšení, ktoré sa objavujú v iných formátoch reťazca, preniesli Briti aj do konceptu hypermarketu.

V hypermarketoch teraz nájdete veľa prvkov, ktoré definovila “vyšší” koncept Extra. Sú to napríklad drevené prístrešky pre košíky,  chladiaci modul s bagetami, šalátmi a nápojmi na ľahký obed či desiatu priamo pri vstupe do predajne alebo alebo chladiak na sekty. Samoosblužné pokladne pribúdajú všade, to už ani nemusíme spomínať. No aby ich používal aj bežný ľud, Tesco teraz presviedča, že je to detská hračka.

Firma naďalej rozvíja svoju silnú stránku – podrobnú navigáciu medzi regálmi. Teraz nielenže sprehľadňuje aj jednotlivé druhy tovarov v regálov vystupujúcimi menovkami, ale dokonca pridáva návody, ako si vybrať žiarovku, farbu či na čo nezabudnú pri kupovaní povinnej výbavy do auta. Tomu hovoríme predaj, nie výdaj tovaru!

Všetky naše obrázky: Prejdite sa hypermarketom Tesco Myjava

Galéria zobrazuje miniatúry snímok. Pre zväčšenie kliknite

This slideshow requires JavaScript.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Nové hypermarkety Tesco majú čoraz viac z Extra. Prejdite sa s nami Myjavou

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s