Pizza Mizza chystá veľký rozvoj. Cez desať nových reštaurácií, expresov a Česko

Zatiaľčo napríklad zahraničný Pizza Hut je na Slovensku synonymom stagnácie, slovenská Pizza Mizza expanduje ako po pizzi. Majiteľ konceptu spoločnosť GastroNet na svojom webe spísal, kam všade sa chystá. Odpoveď je prekvapivo jednoduchá. Takmer všade, kde sa dá.

Reštaurácie Pizza Mizza v Auparku v Žiline a Piešťanoch majú byť prvými v rámci partnerstva s developerom centier HB Reavis. Pizza Mizza sa tak má objaviť aj v Košiciach, otvára sa najbližšiu jeseň. Plánované Auparky v Trenčíne a Ružomberku GastroNet zatiaľ konkrétne nespomína – otvorenie budúci rok nie je aktuálne.

Bomba je, že veľmi konkrétne spomína plánované české Auparky. Hradec Králové (2012), Brno (2013) a Karviná (2014). Po napríklad Coffee&Co by bola Pizza Mizza ďalším slovenským horeca konceptom, ktorý sa dostal za hranice.

Na Slovensku ešte Pizza Mizza sľubuje nové reštaurácie v Trnava Parku a dokonca aj na pešej zóne Popradu.

Ďalšou kategóriou sú prevádzky kompaktného konceptu Pizza Mizza Expres. Pekne urobené fast-foody sa majú objaviť v chystaných bratislavských projektoch ako Bory Mall, City Bussiness Center na Karadžičovej a tiež v Centrále na Trnavskom mýte. Mimo Bratislavy v D1 Fashion Outlete a v shopping centre Europa Zvolen. Express sa tak zrejme dostane medzi najrozšírenejšie bratislavské fast-foody.

Jednej veci sa čudujeme. Pizza Mizza nespomína prevádzku v nešťastnom poloprázdnom OC Max Dunajská Streda, nie je dokonca ani v zozname pobočiek. Napriek tomu, zjavne funguje a prežíva aj pomerne absurdným spojením so zumbou, jogou a salsou. Možno práve tejto franchisingovej prevádzky sa týka výrok šéfa siete Jozefa Šétaffyho na Franchisa.sk: “Tento rok bol z hľadiska jednotlivých prevádzkových výsledkov poučný a vymedzil konkrétne možnosti na rozvoj a aplikáciu konceptu Pizza Mizza v menších mestách.”

Reklamy

5 myšlienok na “Pizza Mizza chystá veľký rozvoj. Cez desať nových reštaurácií, expresov a Česko

  1. Nejako sa mi to nezda. Trnava Park, Europa SC Zvolen, Bory Mall aj ceske Auparky su v nedohladne, pride mi prehnane odvazne hladat tam uz teraz partnerov…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s