Coffeeshop Company o problémoch s návratom na Kolárovo námestie. A o novej pobočke v Bratislave

Nedávno, práve u nás, sľúbila sieť Coffeeshop Company obnoviť svoju prevádzku na Kolárovom námestí v Bratislave. V poslednej dobe rozpačito expandujúci kaviarenský reťazec mal otvoriť len pár metrov od miesta, kde na začiatku roka zatváral pre problémy s majiteľom priestoru. Dosiaľ je v pripravovaných priestoroch v budove Park One iba zabalený nový nábytok. “Bohužiaľ sme museli z organizačných dôvodov projekt pozastaviť. Celá príprava trvala vyše pol roka, a stále to nevyzerá na úspešné otvorenie,” vysvetlila nám po čase manažérka siete Coffeeshop Company Nina Jakubcová.

Bratislave má však prevádzkovateľ – spoločnosť Tizia – v pláne predsalen expandovať. Manažérka siete avizuje novú pobočku v budove Lake Side Park. Áno, ide o tú odľahlú budovu obkolesenú prázdnymi parcelami, železnicou a rušnou Vajnorskou ulicou. Bez veľkej premávky okoloidúcich. “Návrhy sú už schválené, Coffeeshop by mal byť otvorený v priebehu dvoch mesiacov,” píše Jakubcová a dodáva výhodu lokácie – tri parkovacie miesta rezervované len pre kaviareň, spolu s vnútornou aj vonkajšou terasou. “Na tento shop sa veľmi teším, pretože by sme v ňom chceli vyskúšať posilnené ‘food portfólio’ – väčší výber jedál pre ľudí z budovy, ale aj okolia.” Pobočka bude asi odkázaná z väčšej miery na zamestnancov administratívnej budovy, ale – držíme palce. S biznis centrami má Coffeeshop Company už skúsenosti v Apollo Bussiness Centre. Po otvorení prídeme novú pobočku aj snacky určite skúsiť.

Coffeeshop Company sme sa spýtali aj na netypickú voľbu pre najnovšiu pobočku – poloprázdne / poloplné druhé poschodie nákupného centra Stop.Shop v Liptovskom Mikuláši. Dostali sme veľmi zaujímavú odpoveď. Skontrolujte si Reťazce.sk aj budúci týždeň.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s