CBA sa snaží o vyšší komfort: Prejdite sa po supermarkete CBA Cent v Nitre (FOTO)

O tom, že supermarkety siete že CBA majú neprehľadné vlastnícke pozadie a škaredé prevádzky, všetci vieme. Aj bez toho, aby sme o tom obšírne písali. No čo nás pár dní dozadu prekvapilo, je nový koncept CBA Cent, ktorý je zdanlivo odpoveďou na nutné zvýšenie komfortu nakupovania v zanedbaných supermarketoch. Pretože práve chýbajúci komfort predaja je oblasť, v ktorej je CBA roky, snáď desaťročia pozadu v porovnaní s konkurenciou. Vďaka nášmu nemenovanému dobrému samaritánovi si môžete spolu s nami detailne prezrieť pobočku supermarketu CBA v Nitre. Ďakujeme za fotenie a fotky :)

Pozrite si všetky fotografie CBA Cent v Nitre

Ku každej z nich sa vvám zobrazí náš komentár. Celú fotografiu uvidíte po kliknutí

Mimochodom, ešte v jednom ste nám v pátraní po pozadí CBA pomohli – web lučeneckej centrály CBA na CBA-Slovakia.com (tak intuitívne!) má dokonca zoznam stoviek pobočiek po celom Slovensku! Na CBA Cent je podľa letáku prerobených už šesť predajní. Tri zeleno-ružové supermarkety sú v domácom Lučenci (ďakujeme Michaele za fotku), po jednej v spomínanej Nitre, Tornali a Komárne.

Reklamy

3 myšlienky na “CBA sa snaží o vyšší komfort: Prejdite sa po supermarkete CBA Cent v Nitre (FOTO)

  1. V Nitre v mestskej časti Zobor sa od 4.augusta 2011 tešíme z potravín CBA,ktoré sa nám otvorili v novom šate.Príjemné prostredie a skvelá ponuka lahôdok.V deň otvorenia mi urobila najväčšiu radosť jedna veta,ktorú som si vypočula veľmi rada-“CHÝBALI STE NÁM.NO STÁLO TO ZA TO!!!”No nieje to super?

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s