Metamorfózy McDonald´s na “hviezdku”: Smutné staré logo na zemi a schémy prestavby na okne

McDonald´s na Gorkého ulici v Bratislave má spomedzi pobočiek najúspešnejšieho fast-food reťazca asi najviac prominentnú adresu. Vo vnútri, ako všetci bratislavčania vedia, tomu momentálne nezodpovedá. Na chvíľu. Ako všetky dlhšie fungujúce prevádzky tohto reťazca  v týchto mesiacoch prechádza rekonštrukciou. Z infantilného bacuľatého červeno-žltého dizajnu amerického fast-foodu sa stávajú mestské a štýlové hnedo-zelené bistrá rozdelené na bistro a kaviareň.

Na “hviezdku” je ľavá strana stále zakrytá. V čelnej strane s pultom sa predáva, no stále dokončuje. A pravá strana, už zbavená ochrany pred zrakmi okoloidúcich,  predstavuje prvé McCafé v absolútnom centre Bratislavy. Zdá sa, že do otvorenia zostáva pár dní.

Včera ste mali možnosť vidieť na prevádzke tri zaujímavé veci: schémy nového interiéru na okne, priečelie budovy bez loga Mcdonald´s a vlajočiek a tiež smutne pohodené gigantické logo za prevádzkou. Tak sme sa rozhodli, že keď už máme fotky, zavesíme to na web :)


Chcete mať fast-foodové novinky priamo na vašom Facebooku? Stačí stlačiť “Páči sa mi to!”
http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FNovinky-fastfoodov-na-Slovensku%2F126416950750929&width=292&colorscheme=dark&connections=0&stream=false&header=false&height=62


Reklamy

7 myšlienok na “Metamorfózy McDonald´s na “hviezdku”: Smutné staré logo na zemi a schémy prestavby na okne

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s