Najväčší Stop.Shop na Slovensku v Liptovskom Mikuláši zatiaľ nie je žiadne terno. Poschodie takmer prázdne

Už aj nový a najväčší STOP.SHOP v Liptovskom Mikuláši prešiel očami jedného z nás. Konkrétne nášho čitateľa Patrika, ktorému za ochotu podeliť sa o informácie, dojmy a fotografie veľmi ďakujeme. “Celé mi to príde ako šité horúcou ihlou, poriadne sa tam nesvietilo, zvuk zo zvukosystému sa odrážal a tvoril dosť nervydrásajúce echo,” zhodnotil. No poďme pekne postupne. Pripomíname, že postrehy majú 10 dní.

 • Na prízemí je otvorená väčšina prevádzok, jedna je neobsadená. Obchody s prístupom z vonka sú obsadené a otvorené všetky
 • Problém na druhom poschodí: Zatvorené všetko okrem C&A, kníhkupectva Malý princ (vyzeralo ako vykradnuté), detského kútika a “Caffe Bird” (klasika: lokálny podnikateľ, pomalá obsluha, otrasná káva)
 • Coffeeshop Company má len poskladaný pútač, inak nikde nič
 • Nábytok Black Red White pred otvorením
 • Prenajaté priestory pre John Garfield, Dráčik, a “food court” za dočasným múrom
 • Objaviť by sa mali podľa materiálov ešte Pizza Mizza a Ševt. Ostatné jednotky, zdá sa, prenajaté nie sú

Nás by zo Stop.Shop Liptovský Mikuláš najviac zaujímalo, ako si COOP Jednota poradila z expresnou zmenou konceptu supermarketu Terno na Tempo. Je to tak, ako sme si mysleli. “Od podlahy ku stropu, vymenené sú len dve písmenká v názve. Dokonca ešte aj privádzač na COOP budove oproti Stop.Shop-u píše, že je to Terno,” píše Patrik. Bola to rýchla zmena, ale veríme, že časom sa supermarkety odlíšia. Takto to je len maškaráda.

Nás by tiež zaujímalo, kto a za čo preboha presvedčil C&A, aby sa po vyše roku stagnácie v expanzii na Slovensku a ignorovaní aj veľkých nových nákupných centier rozhodlo, že pôjde práve na poschodie Stop.Shop-u v Liptovskom Mikuláši. K Žiline napríklad ani nepričuchlo.


Možno vás bude zaujímať: Reťazce.sk majú špeciálnu Facebook Page s novikami slovenských fast-foodov. Kliknite na “Páči sa mi to” a buďte informovaní!

 


Všetky fotografie: Prejdite sa po Stop.Shop v Liptovskom Mikuláši

Za fotografie ďakujeme Patrikovi. Pre zväčšenie kliknite cez súčasne stlačené CTRL

This slideshow requires JavaScript.

Reklamy

3 myšlienky na “Najväčší Stop.Shop na Slovensku v Liptovskom Mikuláši zatiaľ nie je žiadne terno. Poschodie takmer prázdne

 1. …bol ten Patrik vôbec v Stop.Shop. LM?
  Citujem:”Nás by tiež zaujímalo, kto a za čo preboha presvedčil C&A, aby sa po vyše roku stagnácie v expanzii na Slovensku a ignorovaní aj veľkých nových nákupných centier rozhodlo, že pôjde práve na poschodie Stop.Shop-u v Liptovskom Mikuláši.”
  A čo tak spomenúť, že C&A je aj na prízemí tohto OC??? A čo sa týka ostatných obchodov, je to štandard pre Stop.Shop. …C&A prekvapilo a čo? Pre nás dobre…

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s