Kompletné plány Subway na Slovensku pre rok 2011: Takmer 20 nových pobočiek po celom Slovensku. Skontrolujte, či aj u vás

Nedávno sme mali tú časť ako prví oznámiť masívne expanzívne plány majiteľov licencií na koncept Subway v Bratislave. Ako už viete, takto o rok by mali byť otvorené štyri ďalšie predajne k jednej už existujúcej – v nákupnom centre Cubicon. Sľúbili sme si pokračovanie – aké ďalšie prevádzky vzniknú na Slovensku. Je tu. Priamo od Subway development agentky pre Slovensko Andrey Egyedovej.

Zo svojho plánu rozvoja pobočiek nám poskytla len jednu kolónku – rok otvorenia a mesto. Pri prevádzkach chystaných na najbližšie obdobie pridala približný mesiac a lokalitu. Majitelia licencií pre ďalšie spomenuté prevádzky sú vo fáze príprav, čiže otvorenie je reálne. Ak  nenastanú nepredvídateľné okolnosti, je len otázkou času.

Existujúce prevádzky Subway v roku 2010

Banská Bystrica (Kapitulská), Bratislava (Cubicon), Košice (Galéria), Nitra (Mlyny), Trenčín (Laugarício), Žilina (Národná a Aupark)

Pripravované prevádzky Subway na rok 2011

8. Bratislava (Aupark) / január – február

9. Bratislava (Staré mesto) / máj

10. Bratislava (Staré mesto) / jún

11. Bratislava (Staré mesto)

12. Bratislava

13. Bratislava

14. Zvolen

15. Banská Bystrica  (druhý Subway v meste)

16. Košice (druhý Subway v meste)

17. Košice / október (tretí Subway v meste!)

18. Bratislava (siedmy Subway v meste!)

Možno vás zmätie, že v predchádzajúcom blog-poste sme spomínali päť nových prevádzok Subway v Bratislave do konca roku 2011. Dnes tabuľka hovorí až o siedmych, pričom väčšina otvorení je nahromadená v druhej polovici roka. Dôvod? Najprv sme si spomínali na osobný rozhovor, až teraz vychádzame z presných tabuliek. Nakoniec však ani jedna z verzií nemusí byť odtrhnutá z reality. “Môže sa stať, že v rámci dostavby určitých lokalít sa otvorenie niektorých, plánovaných prevádzok preklenie aj do roku 2012,” povedala nám Andrea Egyedová.


Možno vás bude zaujímať: Reťazce.sk majú špeciálnu Facebook Page s novikami slovenských fast-foodov. Kliknite na “Páči sa mi to” a buďte informovaní!

 


Fast-food Subway by tak mal v roku 2012 s najväčšou pravdepodobnosťou osláviť 20. prevádzku na Slovensku, štyri roky po otvorení prvej. Ak sa to podarí, bude to skutočne slušný výkon. Na druhej strane, reťazec len skopíruje vývoj na svete. Podľa oficiálneho webu má dnes otvorených 33 733 reštaurácií v 92 krajinách. Je to viac ako McDonald´s a zďaleka viac ako napríklad KFC (15 tisíc) alebo Burger King (11 tisíc). Tempo rastu nasvedčuje, že lídrom sa môže stať aj na Slovensku. Ak sa vám páči takáto alternatíva stravovania v slovenských mestách, bežte podporiť svoju najbližšiu prevádzku. A ak sa blízko vás žiadna nenachádza, dlho to tak nebude :)

Reklamy

6 myšlienok na “Kompletné plány Subway na Slovensku pre rok 2011: Takmer 20 nových pobočiek po celom Slovensku. Skontrolujte, či aj u vás

  1. vlastna skusenost je viac ako pocute a napisane. ja by som ten zaver preonacil asi takto: pokial neverite, ze tych viac ako 33 tis. prevadzok a milion predanych sendvicov denne je pravda, skuste si kupit nejaky footlong (odporucam masove gulicky, alebo losos) a odpoviete si samy. ale to uz zavana reklamnym klise. tak sa ospravedlnujem. ;-)

    Like

    1. no, len tak zo srandy… kolko si ich napocital ty? 21? ja menej ako 20. interval “TAKMER 20…” znamena aj menej ako 20, takze by to malo byt matematicky spravne, nicht wahr? co povies? :-)

      Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s