Slovensko má ďalšie nákupné centrum: Najväčší Stop.Shop v Liptovskom Mikuláši

Dnes otvárajú v Liptovskom Mikuláši najväčší slovenský Stop.Shop na dvoch poschodiach. Síce tlačová správa sľubuje supermarket Terno, premiéru tu však bude mať  nový supermarket Coop Jednota Slovensko Tempo. Nová značka prichádza na trh po tom, čo Jednota Bratislava vystúpila zo systému, aj so svojim vlastníctvom etablovanej značky Terno.

Mikuláščanov čakajú okrem supermarketu Tempo aj konečne expandujúce C&A a mix všadeprítomných značiek Deichmann, Kik, Okay Elektro, Takko Fashion, DM Drogerie Markt, Gate, Exisport, Dráčik, New Yorker, Pet Center a kvetinástvo StemprOK so svojim konceptom DeLuxe. Na tridsať predajní ťahá aj slovenskej sieti Robel Obuv, menšia sieť kníhkupectiev Malý princ a podivuhodná domáca sieť John Garfield.

Stop.Shop v podobe jednoduchej exteriérovej nákupnej uličky existuje podľa TRENDreality.sk už v Ružomberku, Púchove, Trenčíne, Poprade, Nových Zámkoch, Zvolene a Lučenci. O týždeň – 18. novembra –  sa otvára ďalšie malé centrum v Dubnici nad Váhom.

Sme zvedaví, ako si stavbár exteriérových búd poradí s poschodovým nákupným centrom v absolútnom centre mesta. Obavy tlmí skutočnosť, že centrum v Liptovskom Mikuláši spravuje firma EHL, ktorá má u nás pod palcom napríklad Polus City Center.

Reťazec nákupných centier Stop.Shop stavia u nás rakúsky Immofinanz Group. V Česku postavil už deväť Stop.Shopov (aj keď podľa webu len tri) a plánuje či stavia minimálne ďalších pätnásť. V Maďarsku je ich ďalších pätnásť.

Reklamy

2 myšlienky na “Slovensko má ďalšie nákupné centrum: Najväčší Stop.Shop v Liptovskom Mikuláši

  1. No na novy koncept Coop Tempo som zvedavy… ale ci prinesie komplexnu zmenu alebo len zmenu loga je otazne….a pridajte viac foto zo STOP SHOPU V LM… :-D

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s