Bagel & Coffee Story končí. Na Ventúrskej

Bratislavská sieť voňavých a čerstvých bistier Bagel & Coffee Story má o jednu pobočku menej. Od dnes sa končí dvojročné partnerstvo s Tatra Bankou na projekte Bank+Coffee. Na prevádzke visí oznam o rekonštrukcii. “Áno odchádzame, presne k dnešnému dňu. Koncept Bank+Coffee určite pekný nápad, ale nie pochopený,” povedala pre Reťazce.sk manažérka siete Sylvia Fowler.

Fowler už v minulosti spomínala, že s prevádzkou nie sú spokojní. “Nemyslím si, že koncept je pochopený z pohľadu klienta.  Len malé percento ľudí idúcich do banky ide aj na kávu. Našu klientelu tvoria skôr ľudia, ktorí nás majú bližšie, jednoducho po ceste,” povedala v máji v rozhovore pre Reťazce.sk.

Bagel však nevešia hlavu, manažérka predajne v dnešnej konverzácii s Reťazce.sk dodala, že spolu tri prevádzky – na Štúrovej, Obchodnej a Hlavnom námestí – určite nie sú konečným stavom. “Určite skoro aj niekde inde,” napísala.

Sme zvedaví, čo Tatra Banka s Bank+Coffee urobí. Bagel je totiž už druhým partnerom, ktorý z projektu vystúpil. Predtým bol kávový servis v prednej časti prevádzky zabezpečoval najväčší domáci reťazec Coffee&Co.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s