Prvé fotografie: Ako vyzerajú Burger King a Primi v Poluse

Žiadne fotky nových prevádzok Burger Kingu a Primi v Poluse ste nám zatiaľ neposlali. Čo by sme však pre vás neurobili, zdvihli sme sa od počítačov a išli sa na ne pozrieť sami. Okolo Burger Kingu nebol ani zďaleka taký nával, ako v prvých týždňoch keď sa otvárala premiérová pobočka v centre Eurovea. Možno aj to prispelo k väčšej pohode obsluhy, ktorá mala zjavne viac času na zaškolenie. Bola rýchla a príjemná. Stravné lístky brali a aj viečok na poháre už bol dostatok.

Okrem pretrvávajúceho pocitu šetrenia na omáčkach v burgeroch sme boli spokojní s kvalitou hranolčekov aj nápojov. Ako sezónna akcia pretrvávajú tri produkty radu “Grilled Chicken”, do ponuky pribudli koláčiky z mliečnej alebo bielej čokolády so zmrzlinou za 1,50 eura. Prevádzkovateľom druhého Burger Kingu je opäť firma Tekaz. Spoločne s Nordsee je ďaleko reprezentatívnejším obyvateľom food-courtu než predchádzajúca Pizza Pazza, o ktorej nekvalite sme sa cez víkend opäť raz presvedčili v Martine.


Možno vás bude zaujímať: Reťazce.sk majú špeciálnu Facebook Page s novikami slovenských fast-foodov. Kliknite na “Páči sa mi to” a buďte informovaní!
http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FNovinky-fastfoodov-na-Slovensku%2F126416950750929&width=292&colorscheme=dark&connections=0&stream=false&header=false&height=62


A ako bonus ešte fotka novootvorenej tretej reštaurácie Primi na spodnom podlaží Polusu.

Reklamy

2 myšlienky na “Prvé fotografie: Ako vyzerajú Burger King a Primi v Poluse

  1. Primi v Poluse je zas lepsie ako to, co tam bolo predtym. Najma ked clovek vojde hlbsie dnu a vylezie na poschodie, aspon na chvilu sa prestane citit ako v shoppingu…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s