Potvrdené: Burger King v Polus City Centre už víta zákazníkov

Druhý bratislavský Burger King už otvorený! Po marcovej prevádzke v Eurovea Galleria si môžu Whopper objednávať už aj Polus City Centre. Informáciu pre Retazce.sk potvrdila marketingová manažérka Polusu Ivana Gereková.

O tom, že v piatok v Poluse otvorila aj tretia prevádzka reštaurácie Primi sme už na Facebook.com/Retazce.sk písali (viac informácií).


Možno vás bude zaujímať: Reťazce.sk majú špeciálnu Facebook Page s novikami slovenských fast-foodov. Kliknite na “Páči sa mi to” a buďte informovaní!
http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FNovinky-fastfoodov-na-Slovensku%2F126416950750929&width=292&colorscheme=dark&connections=0&stream=false&header=false&height=62


Do Polusu túto jeseň prichádzajú lepšie značky namiesto no-name nájomcov, ktorým skončili  po desiatich rokoch zmluvy. Takto otvorí poprvýkrát dvere ďalšie bratislavské Camaieu (29. októbra) a, konečne, H&M. Centru výrazne pomôže dohnať deficit módnych značiek.

V Eurovea Galleria je Burger King vo food-courte hitom

Najbližší Burger King otvorí v Auparku v Žiline. Reálne sa však zatiaľ vo food-courte neobjavilo ani logo s informáciami o prípravách, ktoré v Poluse svietilo takmer pol roka!

Máte fotografiu nového Burger Kingu v Polus City Centre? Pridajte ju na náš Facebook.com/Retazce alebo pošlite na retazce@gmail.com a podeľte sa tak s ostatnými!

Reklamy

Jedna myšlienka na “Potvrdené: Burger King v Polus City Centre už víta zákazníkov

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s