V Bratislave vzniká Burgerland

Bratislavskú ponuku fast-foodov rozšíri zrejme už o pár dní nová značka Burgerland. Podľa všetkého ide o pôvodný koncept, ktorý obsadí maličké priestory na Župnom námestí oproti Trojičnému kostolu. V blízkosti už dlhšie funguje bagetéria.

Nápis na výklade zvestuje otvorenie “už čoskoro”, na dverách zatiaľ neboli žiadne informácie o prevádzkovateľovi či otváracích hodinách. Vidieť je možné iba logo, ktoré si zatiaľ nikto nezabezpečil na úrade priemyselného vlastníctva. Neaktívnu internetovú doménu http://www.burgerland.sk vlastní Peter Bartek – Graphic internet group.

Interiér je jednoduchý, neveľmi fast-foodovo pôsobiaci, ladený do bielej a tmavošedej farby. K dispozícii bude jeden stôl na sedenie a podľa vystavených šálok  aj káva značky Lavazza. Konkrétna ponuka jedál zatiaľ nie je známa, niečo nám však hovorí, že to budú najmä burgery :-)

Peter Bartek – Graphic internet group

Reklamy

6 myšlienok na “V Bratislave vzniká Burgerland

  1. bola som dnu a ochutnala, co sa bude predavat! je to totalny rozdiel ako svieckova v jedalni a od babicky – vsetko priamo cerstve a zidne zmrazeniny s Eckami:-)

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s