Coffeeshop Company sa vracia na Kollárovo námestie v Bratislave

V Coffeeshop Company plnia, čo sľúbili. Alebo aspoň sa k tomu schyľuje. Po uzatvorení “vlajkovej” prevádzky na Kollárovom námestí v Bratislave padol na Reťazce.sk sľub od marketingovej manažérky Niny Jakubcovej, že onedlho ako náhradu otvoria novú prevádzku.

“Napredujeme,” hovorí Jakubcová po štvrť roku. “Aj keď nie tak rýchlo ako som myslela. Pre dovolenky na úradoch sa nám trochu posunul začiatok stavebných prác, ale odhadom – v druhej polovici augusta začneme s úpravou priestorov, a koncom septembra by sme mali otvárať v Park One, Kollárove námestie, na strane od divadla, smerom na park.”

Takže vyše roka “stojaca” kaviarenská značka sa vracia do centra Bratislavy už túto jeseň. Konkurencia sa medzičasom zvýšila: Greentree Café je v centre už dvakrát, McCafé zatiaľ raz. Coffee&Co sa z agónie zobúdza a chce opäť celou silou zabojovať o zákazníka. Prajeme Coffeeshop Company, slovenskému hráčovi s rakúskou licenciou, nech si získa presne toľko pozornosti zákaznika, koľko si zaslúži.

Marketingová manažérka Nina Jakubcová ešte dodáva: “Už ste ochutnali našu zmrzlinu?” Ešte nie, ale vďaka za tip. Možno nás v testovaní predbehnete.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Coffeeshop Company sa vracia na Kollárovo námestie v Bratislave

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s