Druhé Tesco Extra na Zlatých pieskoch? Zatiaľ nie

Dostali sa k nám fámy, že nový koncept hypermarketu Tesco Extra v Bratislave – Petržalke je úspechom a britský reťazec sa takto chystá refreshnúť aj novší hypermarket na Zlatých pieskoch.

Tak sme si to overovali. Čo sa týka úspešnosti konceptu, ktorý mal v Strednej Európe premiéru práve v Petržalke, Tesco má jasno. “V súčasnosti projekt vyhodnocujeme, už teraz vieme, že sa osvedčil a radi by sme tento vyšší level servisu poskytli aj iným zákazníkom na Slovensku,” povedala nám hovorkyňa spoločnosti Oľga Hrnčiarová.

Isté teda nie je nič. Iba to, že buď ešte Tesco nie je rozhodnuté, alebo nepovie.

Mimochodom, rodina lokálnych mini-supermarketov Tesco Expres v hlavnom sa utešene rozrastá. Nedávno otvorenú pobočku na Košickej v novostavbe Viktória sme už navštívili. Je to absolútna klasika a štandard – sparťanské vybavenie, no jasná, prehľadná a postačujúca ponuka základných produktov s veľkým dôrazom na Tesco výrobky. Akurát jedna vec bola dispozične zvláštnou – táto slepá ulička s chladiacimi boxami a zeleninou. Vie v nej byť pekná tlačenica.

Vždy lepšie, ako väčšinou špinavé a predražené potraviny slovenských “biznismenov”.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Druhé Tesco Extra na Zlatých pieskoch? Zatiaľ nie

  1. Len tam nechodte pracovať. Pokiaľ nemáte odfarbené vlasy na blond a krátku sukňu. Zjavne je ten mladý manažér, ktorý ich tam vyberá na ne zaťažený. A potom sa nečudujem, že má také náklady na pobočku…..

    Ale veď o to ide – ako všade na Slovensku ” tie blondýny vo vedení sú len obrazom našich úchylnych vedúcich pracovníkov”””””””

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s