Marks & Spencer nadstavuje svoju slovenskú prvotinu. Bez kaviarne, ale s novinkami

Avizované rozširovanie predajne Marks & Spencer v bratislavskom Avione – prvej prevádzke siete na Slovensku – sa už začalo. Priestor pre nadstavbu poschodia, ktorý má každá prevádzka Avionu k dispozícii, je už zakrytý ochrannou fóliou. Regional Marketing Manager Renata Fišerová pre Retazce.sk povedala, že termín otvorenie je “zatiaľ stanovený” na september tohto roku.  “V rámci rozšírenej predajne budeme – popri zmienenej ponuky potravín a vín – ponúkať tiež detské odevy a dámsku obuv.”

Kaviareň súčasťou konceptu tentoraz nebude. Tú má zatiaľ sieť otvorenú len v jednej slovenskej pobočke – v Eurovea Galeria. Podľa našich pozorovaní môže byť neuralgickým bodom veľkej, poschodovej pobočky – je vždy prázdna.

Keď už nie o reakcii siete na situáciu, Fišerová nám aspoň vysvetlila, prečo sa na webe a niektorých propagačných materiáloch kaviareň volá Café Revive a v niektorých len Café Marks & Spencer. “Kaviarne Café Revive sú iba v Prahe v Melantrichu (Václavské námestie) a v OC Letňany. Išlo o chybu na webových stránkach a už je opravená,” vysvetľuje.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Marks & Spencer nadstavuje svoju slovenskú prvotinu. Bez kaviarne, ale s novinkami

  1. Pozorovatel asi malo pozoruje. Kaviaren v marks and spencer nie je stale prazdna. S prichodom letnych dni a hlavne na obed to tam celkom zije.

    Avion sa staval vo viacerych fazach, ktore sa od seba dost odlisuju aj co sa tyka vysky. Tvrdenie ze KAZDA prevadzka v avione ma moznost nadstavby je dost mimo reality.

    Ja som nejak vysvetlenie hovorkyne k nazvu kaviarne nepochopil. O to viac ze nazov cafe reviva maju v eurovei nalepeny aj na “vykladoch”.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s