Coffee&Co tajne prevádzkuje tmavú zafajčenú dieru

Coffee&Co nie je len staré známe Coffee&Co. Rovnomenná firma prevádzkuje v petržalskom hypermarkete Tesco Extra aj ďalší podnik pod názvom Resto. Keď sme si pred časom prezerali materiály, ktoré k svojmu zrekonštruovanému obchodu vytlačilo Tesco, zarazili nás na pláne  dva štvorčeky vyhradené pre Coffee&Co, každý na opačnej strane hypermarketu. Teraz sme sa presvedčili, že nešlo o tlačovú chybu. Materská firma skutočne potajomky expandovala.

V prípade Resta však zabudnite na presvetlené pristory, pohodlné kresielka, pult plný panini a zákuskov či širokú ponuku káv. Ide o regulárny “pajzel”, tmavý a zafajčený, s výčapom, tvrdým alkoholom a zákazníkmi, ktorí v čase našej návštevy zjavne neprišli na kávu. Odpudivý dojem podčiarkovali nepohodlné drevené stoličky a stolčeky zrejme z nejakej záhradnej súpravy.

Resto nemá vlastný web a zrejme ani (dúfajme) žiadnych súrodencov. Aspoň na webe sa o ňom nedá nájsť zhola nič. Príbuznosť s nedávno skrachovaným a ešte ako-tak si dobré meno držiacim kaviarenským reťazcom  potvrdzuje iba tabuľka pri vchode. Takmer prázdna depresívna prevádzka však nesvedčala o úspešne naštartovanom sesterskom “koncepte”.

Reklamy

4 myšlienky na “Coffee&Co tajne prevádzkuje tmavú zafajčenú dieru

 1. Prosim vas aka expanzia, ved tato krcam funguje pod coffee&co od zaciatku, len sa o nej nehovori, zamer je aby mohlo coffee&co tocit aj alkohol, inak ziadny zazrak, obycajny bar, s otravenou obsluhou!

  Like

 2. … :-)
  Článok písal odborník na design a konšpiračné teórie, všakže!?
  Hlavne, že je tam prazdno práve pre zákaz fajčenia!

  Like

 3. Zdravím, iba som chcel poukázať na, podľa mňa, zaujímavosť. Ďakujem za dodatočné postrehy, nevieme všetko a za žiadnych odborníkov sa nepasujeme. Je možné, že z celkového zlého dojmu som si cigaretový dym primyslel, za čo sa ospravedlňujem.

  Like

 4. No škoda, že som narazila na túto stránku až teraz….
  Musím podotknúť, že tá krčma ktorá sa tam nachádza a funguje už naozaj dlho navštevujem pravidelne keď chodievam nakupovať…..vždy si rada vychutnám dobrú kávu a príjemnú obsluhu.
  Tisic ľudí a tisíc chutí, tak si myslím ak niekomu chutí pivo tak nech si ho dá, poznám aj naozaj horšie krčmy.
  A ak niekto potrebuje niečo iné ´´lepšie´´ tak na výber je tu toho naozaj veľa….

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s