McDonald´s na obchodnej nezavrie ani na sekundu

Totálny refresh a rozšírenie McDonald´s na Obchodnej ulici v Bratislave neznamená zatvorenie snáď ani na chvíľu. Keďže robotníci kompletne obsadili prízemie, šípky navádzajú ľudí, aby zašli na poschodie vedľajšej pasáže, prešli po už otvorenej novej časti, zišli po schodoch a tam si objednali pri starom pulte. A ľudia chodia! Veď McDonald´s je McDonald´s.

Veľkoplošná inzercia už s McCafé na Obchodnej ráta.
Veľkoplošná inzercia už s McCafé na Obchodnej ráta.

Podľa interiéru sa zdá, že nové McCafé dostane miesto na prízemí – to by dalo rozum, keďže kávu zo sebou je lepšie si zobrať priamo z ulice, ako z a ňou ísť na poschodie. Zdá sa, že práce už veľa nie je a máj bude mesiacom, kedy centrum hlavného mesta dostane prvý McDonald´s v updatovanom koncepte.

This slideshow requires JavaScript.

Reklamy

2 myšlienky na “McDonald´s na obchodnej nezavrie ani na sekundu

  1. ano, priznavam sa som jeden z ludi ktori tam zasli aj tak, bol som popijat v nedalekom pube kofolu a vino za dobru cenu, ale maju predrazenu pizzu, tak som si na snack odskocil do McDonald’s aj ked som bol mierne zmateny ked som okolo neho presiel a nevsimol si ho a az na druhy krat vysiel po schodoch hore, potom vlavo po schodoch zase dole a tam cez polmetrovu medzeru vedla plachty deliacej rekonstruovane priestory od pokladne si objednal dva hamburgery :-) a musim konstatovat ze tam boli ludia predo mnou a dosli aj ludia za mnou, takze po tejto skusenosti si myslim ze prevadzky McDonald’s su na slovenske pomery zbytocne predimenzovane a Slovaci by tam chodili nakupovat aj keby to tam predavali na kuse pna :-)

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s