Naglreiter na Obchodnej už o pár dní. A budúci rok ďalšia pobočka!

Nedávno sme sa potešili, že Naglreiter opäť expanduje. A to priamo do centra hlavného mesta. Vynikajúca rakúska pekáreň najprv smelo ohlasovala expanzívne plány, nakoniec dlhšie zostalo len pri dvoch prevádzkach – na autobusovej stanici Mlynské Nivy a v blízkom biznis centre City Bussines. “Sme rodinná firma a v minulom roku sme uprednostnili projekty v Rakúsku, kde sme otvorili tri nové filiálky,” vysvetľuje pre Reťazce.sk Naglreiter.

Nová pobočka na Obchodnej ulici má otvárať “začiatkom mája”, v dome č. 14. “Bude otvorená denne od 7.00 do 20.00. Malou zmenou bude aj možnosť posedieť si u nás pri káve alebo snacku,” dodáva spoločnosť. Ide o bývalú predajňu Edusho, resp. Perfect blízko Bagel & Coffee Story.  Podľa našej návštevy z tohto týždňa prípravy vrcholia, na prevádzke už svieti veľké logo Naglreiter. Bohužiaľ, náš mobil ho na žiariacom svetelnom transparete nezachytil.

A čo expanzia? Máme ďalšie dobré správy. Spoločnosť nám potvrdila, že budúci rok v Bratislave otvorí ďalšiu predajňu. Ak ste tam ešte neboli, bežte si kúpiť naapríklad najlepšie bratislavské rožky v Bratislave.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Naglreiter na Obchodnej už o pár dní. A budúci rok ďalšia pobočka!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s