Naglreiter na Obchodnej už o pár dní. A budúci rok ďalšia pobočka!

Nedávno sme sa potešili, že Naglreiter opäť expanduje. A to priamo do centra hlavného mesta. Vynikajúca rakúska pekáreň najprv smelo ohlasovala expanzívne plány, nakoniec dlhšie zostalo len pri dvoch prevádzkach – na autobusovej stanici Mlynské Nivy a v blízkom biznis centre City Bussines. “Sme rodinná firma a v minulom roku sme uprednostnili projekty v Rakúsku, kde sme otvorili tri nové filiálky,” vysvetľuje pre Reťazce.sk Naglreiter.

Nová pobočka na Obchodnej ulici má otvárať “začiatkom mája”, v dome č. 14. “Bude otvorená denne od 7.00 do 20.00. Malou zmenou bude aj možnosť posedieť si u nás pri káve alebo snacku,” dodáva spoločnosť. Ide o bývalú predajňu Edusho, resp. Perfect blízko Bagel & Coffee Story.  Podľa našej návštevy z tohto týždňa prípravy vrcholia, na prevádzke už svieti veľké logo Naglreiter. Bohužiaľ, náš mobil ho na žiariacom svetelnom transparete nezachytil.

A čo expanzia? Máme ďalšie dobré správy. Spoločnosť nám potvrdila, že budúci rok v Bratislave otvorí ďalšiu predajňu. Ak ste tam ešte neboli, bežte si kúpiť naapríklad najlepšie bratislavské rožky v Bratislave.

One comment

  1. včera večer tam mali oficiálnu recepciu, so živou hudbou, hosťami, atď.
    Prevádzka vyzerala pripravená na otvorenie.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Log Out / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Log Out / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Log Out / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Log Out / Zmeniť )

Connecting to %s