Reťazce.sk majú rok. Odhaľujeme autorov

Dnes je to presne rok, čo sme založili blog a začali písať články o McDonald´s, Pizza Mizza, Coffee&Co, Panta Rhei, Greentree Caffé, ďalších a ďalších…  a boli sme prví. Blog sme založili na doméne retazce.wordpress.com. Práve ste sa prirátali ako jej ďalší návštevník.

Možno ste prišli už cez doménu Reztazce,sk, ktorou sme chceli potvrdiť, že to myslíme vážne. Možno ste prišli cez Twitter, na ktorý pre vás pridávame bleskové novinky.  Možno ste už v našej Facebookovej skupine.

Za rok sme pre vás napísali – z nášho pohľadu neuveriteľných – 100 článkov. Presne. To je viac ako osem za mesiac. To sa dá ľahko vysvetliť rôznymi formami grafomanstva.

Čo už vysvetlíte ťažšie, je takmer 250 vašich komentárov. K príspevkom ste rozpútali pravé diskusné flamy. Prvýkrát také, kde je jasné, o čom sa hovorí, keď spomeniete niektorú zo značiek. Takú, kde McDonald´s nie je jednoducho posol z pekiel, ale obdivuhodne vybudovaná a úspešná globálna spoločnosť.

Máme ešte neuveriteľnejšie čísla. Pred rokom sme prvý celý mesiac existencie narátali 1 200 návštevníkov. V marci tohto roku vás bolo cez 26 tisíc. Rekord aj vďaka tomu, že sme vám dokázali poskytnúť najčerstvejšie informácie o tom, čo ste hľadali: napríklad prvý bratislavský Subway či kompetentnejšie informácie o Eurovei. Marec ale bol náš extrém. Dopracovali sme sa na štandard cez 10 tisíc návštevníkov mesačne.

Keďže po roku sme si vybudovali základy, je čas povedať, čo tie základy tvorí. Na Reťazce.sk sme pridali stránku s “tirážou”, na ktorej sú kompletné informácie o blogu, vrátane mien a kontaktov prevádzkovateľov a autorov.

Ďakujeme za všetku podporu, nové kontakty a známych, všetky tipy na informácie a tešíme sa na ďalší rok.

Reklamy

6 myšlienok na “Reťazce.sk majú rok. Odhaľujeme autorov

  1. GRATULUJEM a nesmierne ďakujem, denne sa prídem pozrieť tak zo 10 krát, či tu nenájdem niečo nové – retail novinky vždy potešia… :)

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s