Zatvorenie KFC na Obchodnej: Dobré správy

Prvú slovenskú reštauráciu KFC na Slovensku už rozoberajú. Zatváranie prevádzky na Obchodnej je definitívne. Znie to ako zlá správa. Nielen pre reťazce, ale aj pre Slovensko: odchádza medzinárodný reťazec. To sa deje zväčša vtedy, ak sú v krajine hlbšie ekonomické problémy.

V tomto prípade to však úplne takto nebude. “Naša spoločnosť Queensway Restaurants Slovakia sa rozhodla zo strategického hľadiska zavrieť prevádzku na Obchodnej 54 v Bratislave, pretože dvojpodlažná reštaurácia nevyhovuje našej koncepcii. Chceme poskytnúť naším zákazníkom čo najlepší komfort a prístup k nám. Zákazníci v centre mesta nás však môžu navštíviť na SNP 13,” povedala pre Reťazce.sk Lucia Vašková z oddelenia marketingu spoločnosti.

KFC po tom, čo mesiace pre Slovenské médiá mlčalo o ďalšom rozvoji, zvrátilo rétoriku a hovorí pre Reťazce.sk aj o ďalšom rozvoji. “Aj naďalej hľadáme zaujímavé miesta na otváranie nových prevádzok s maximálnym komfortom pre zákazníka. Momentálne sa hlavne sústreďujeme na KFC Drive Thru, teda aby mal zákazník k nám ľahký prístup aj s autom. Zatvorenie prevádzky na Obchodnej 54 v žiadnom prípade neznamená odchod značiek KFC a Pizza Hut zo Slovenska. KFC má veľký potenciál a veríme naším produktom, ktoré si na našom trhu už našli svojich zákazníkov.”

Reklamy

4 myšlienky na “Zatvorenie KFC na Obchodnej: Dobré správy

 1. Dobry den,
  chcela by som upozornit na mylne a nepodlozene informacie ohladom firmy Coffeeshop Company. NEZATVARAME :))

  Prevadzku z Nam. 1. Maja iba presuvame do lepsich priestorov, aby sme nasim zakaznikom mohli poskytnut viac pohodlia a este prijemnejsie prostredie.

  Novy shop bude otvoreny coskoro, len na skok od predoslej. Taktiez by som poprosila autora, nech si skusi informacie overovat, aby citatelom Retazce.sk dokazal ponuknut seriozne citanie : )

  s pozdravom, Nina Jakubova (marketing, Coffeeshop Company)

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s