Takto bude vyzerať prvý slovenský Burger King

Burger King už ožíva. Prvá pobočka reťazca na Slovensku v bratislavskom komplexe Eurovea už má základný branding a v súčasnosti prebieha zariaďovanie zázemia pre zamestnancov a nasledovať bude postupné inštalovanie potrebnej techniky. Fotografie z interiéru nákupnej Galleria Pribina dnes priniesol denník Plus jeden deň.

Bratislavskú reštauráciu Burger King bude prevádzkovať spoločnosť TTC Slovakia sídliaca v Banskej Bystrici. V jej vlastníckej štruktúre sú českí podnikatelia a firma Tekaz z Chebu, ktorá však má od gastronómie ďaleko. Na webe tvrdí, že je najväčším českým výrobcom hotových prefabrikovaných garáží.

Burger King v komplexe Eurovea
Zdroj: Matej Kalina / Plus jeden deň

TTC Slovakia v súčasnosti zháňa do Burger Kingu ľudí.  “Americká Fast Foodová spoločnosť Burger King začínajúca svoju expanziu na Slovensku, prijme do novej reštaurácie zamestnancov, či brigádnikov na plný aj polovičný úväzok,” píše sa v inzeráte na webe Mojapráca.sk.

Podľa provizórneho webu slovenského Burger Kingu privíta reťazec prvých zákazníkov v deň otvorenia celého komplexu Eurovea – v piatok 26. marca 2010. Z ďalších obyvateľov Gastro Courtu v Pribina Galleria sú hneď od prvého dňa  zatiaľ potvrdené druhé Taco Rey a fast foodová verzia konceptu Pizza Mizza.

Reklamy

4 myšlienky na “Takto bude vyzerať prvý slovenský Burger King

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s