Pizza Mizza mení logo

Ambiciózny a vôbec nie zle robený koncept Pizza Mizza spoločnosti GastroNet pocítil potrebu odľahčiť svoju značku. Aspoň tak pôsobí nové logo, ktoré sa postupne začína objavovať v jej reštauráciách.

Ešte to nie sú vývesné štíty, či webová stránka, ale ľahko obmieňateľné menu lístky.  Logo už je zmenené napríklad na prevádzke v Avione.

Nové logo pôsobí ako zo starého amerického fast-foodového reťazca, je menej štýlové, no viac odľahčené. Pizza Mizza sa práve chystá na veľkú premiéru svojho nového konceptu Expres, možno práve naň má nové logo lepšie “sadnúť”. Ak ho nepredbehne Tesco Lamač, prvá Pizza Mizza Expres bude súčasťou nového bratislavského shopping-mallu Pribina Gallery v štvrti Eurovea.

To nie sú všetky novinky reťazca, ktorý vznikol v úzkom nárožnom žltom dome pri Univerzite Komenského v roku 2003. Momentálne má štyri reštaurácie v Bratislave, v hlavnom meste tiež dve logistické jednotky s take-away. No onedlho by sa mal súčasný počet prevádzok násobiť dvomi. Podľa webu sa pripravuje nielen už zmieňovaná pobočka v Prešove Poprade, ale aj v Dunajskej Strede a v košickom a žilinskom Auparku. Pre posledné dve sa hľadá prevádzkovateľ.

Reklamy

7 myšlienok na “Pizza Mizza mení logo

  1. Skvelé logo, to staré s nejakým lacným fontom z dafont.com bolo podľa mňa úplne amatérske, nie “štýlové”. Toto je nenormálne sexy, vyzerá to tak, že tento koncept nakoniec dopadne vcelku dobre.

    Like

  2. stare bolo hrozne, nove je sice profesionalnejsie ale zdielam nazor autora ze je gycove nemoderne

    btw. ako to vyzera s Ari ktore je obdalec, stale horsie a stale vyssie ceny s naprd personalom?

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s