Subway spúšťa raňajky. Trenčín opäť vedie

Ste Trenčan alebo obyvateľ blízkeho okolia, máte auto a čas, nie viac ako 11 hodín, ste hladní, chcete ochutnať niečo nové a viete o tom, že existuje Subway? Tak práve pre vás je tu novinka – raňajkové menu v pobočke obchodného centra Laugaricio. Svoje nové raňajky si trenčiansky Subway odpromoval na Facebookovej skupine.

Polovičný, teda 15-centimetrový sendvič na tému raňajkové variácie (s vajíčkovou omeletou, slaninkou, morčacou šunkou, klobáskou a syrom) si môžete objednať za 1,79 eur, pričom Subway nehovorí o žiadnom menu. Napríklad káva k tomu vás vyjde ešte euro.

Raňajky nedostane franchisant Subway automaticky, ide o špeciálny produkt, o ktorý sa môžu zaujímať individuálne. Ponúka ich napríklad britský Subway, na stránkach českých pobočiek o nich informácie nenájdete.

Na Slovensku pôsobiace reťazce raňajky už ponúkajú. Len Trenčania si však budú môcť vybrať z ponuky dvoch svetových značiek – v areáli Laugaricio je aj “domček” McDonald’s, ktorý tiež ponúka raňajky. Raňajkové menu má aj Coffee&Co alebo bratislavská sieť Bagel & Coffee Story – ale pozor, tam raňajky utajujú, pýtajte si “Breakfast Combo”, ktoré v nových pobočkách na ponukových tabuliach nezmieňujú. KFC raňajkové menu u nás neponúka, stačí si však zájsť napríklad do Británie.

Advertisements

One comment

  1. Dobrý deň,

    Subway Trenčín ponúka zároveň raňajkové menu. 15cm Menu stojí 2,79 Eur a k sendviču si môžete vybrať akýkoľvek teplý nápoj (Presso, Latte, Cappucino, Cafe Milk, Čaj) alebo zo studených nápojov 100% pomarančový džús alebo 0,3l soda nápoj podľa chuti.

    S pozdravom
    Subway – Eat fresh

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s