Subway spúšťa raňajky. Trenčín opäť vedie

Ste Trenčan alebo obyvateľ blízkeho okolia, máte auto a čas, nie viac ako 11 hodín, ste hladní, chcete ochutnať niečo nové a viete o tom, že existuje Subway? Tak práve pre vás je tu novinka – raňajkové menu v pobočke obchodného centra Laugaricio. Svoje nové raňajky si trenčiansky Subway odpromoval na Facebookovej skupine.

Polovičný, teda 15-centimetrový sendvič na tému raňajkové variácie (s vajíčkovou omeletou, slaninkou, morčacou šunkou, klobáskou a syrom) si môžete objednať za 1,79 eur, pričom Subway nehovorí o žiadnom menu. Napríklad káva k tomu vás vyjde ešte euro.

Raňajky nedostane franchisant Subway automaticky, ide o špeciálny produkt, o ktorý sa môžu zaujímať individuálne. Ponúka ich napríklad britský Subway, na stránkach českých pobočiek o nich informácie nenájdete.

Na Slovensku pôsobiace reťazce raňajky už ponúkajú. Len Trenčania si však budú môcť vybrať z ponuky dvoch svetových značiek – v areáli Laugaricio je aj “domček” McDonald’s, ktorý tiež ponúka raňajky. Raňajkové menu má aj Coffee&Co alebo bratislavská sieť Bagel & Coffee Story – ale pozor, tam raňajky utajujú, pýtajte si “Breakfast Combo”, ktoré v nových pobočkách na ponukových tabuliach nezmieňujú. KFC raňajkové menu u nás neponúka, stačí si však zájsť napríklad do Británie.

Reklamy

Jedna myšlienka na “Subway spúšťa raňajky. Trenčín opäť vedie

  1. Dobrý deň,

    Subway Trenčín ponúka zároveň raňajkové menu. 15cm Menu stojí 2,79 Eur a k sendviču si môžete vybrať akýkoľvek teplý nápoj (Presso, Latte, Cappucino, Cafe Milk, Čaj) alebo zo studených nápojov 100% pomarančový džús alebo 0,3l soda nápoj podľa chuti.

    S pozdravom
    Subway – Eat fresh

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s