Najmä pizzové omrvinky. Ale aj iné

Opať sa nám nazbieralo niekoľko drobných informácií, s ktorými sa radi podelíme. Veď nás poznáte.

  • Na úvod jedna smutná správa. S poľutovaním musíme oznámiť, že Little Caesars to má definitívne za sebou. Teda aspoň na Slovensku. Americká sieť fast food pizzerií funguje samozrejme ďalej, pirátska pobočka v bratislavskom obchodnom dome Tesco však padla za obeť rekonštrukcii na jemne luxusnejší koncept My.

  • Tesco už v minulosti viacerými úpravami potlačilo príslušnosť k sieti, ale nápis Little Caesars Pizza Station stále trónil nad pultom. Pizzerie zostali Tescu ako neželané dedičstvo ešte po svojom predchodcovi K-Marte. V niektorých mestách ich zrušilo hneď, niekde ťahalo ďalej. Teraz končia definitívne, rovnako aj v susednom Česku.
  • Na Slovensku chvíľu fungoval aj skutočný, aktuálny licencovaný koncept Little Caesars Hot-N-Ready so sloganom Pizza! Pizza!. V Bratislave na Šafárikovom námestí sme si ho však dlho neužili. Zaradil sa medzi reťazce, ktorým to u nás nevyšlo. Aspoň zatiaľ. Viac si prečítajte v našom retro článku.
  • Keď už hovoríme o pizzeriách, máme aj jednu dobrú správu. Pizza Mizza svoj nový fast foodový koncept Pizza Mizza Expres v Bratislave neotvorí iba v obchodnom centre Eurovea, ale aj v Galérii Tesco Lamač. Vyplýva to z informácií na webe držiteľa franchisingovej licencie, spoločnosti GastroNet.
  • A keď už hovoríme o Eurovei, minimálne obyvatelia Bratislavy si už určite všimli teasingovú kampaň pred jej otvorením. Známy už je presný dátum – piatok 26. marec 2010.

  • Čo známe nie je? Kedy konečne otvoria Cubicon aj s prvým bratislavským Subwayom. Už sme zúfalí z nutnosti cestovať za ním do iných miest. Hlavné mesto predbehne podľa všetkého aj Žilina, kde firma Subs plánuje piaty slovenský Subway otvoriť “už o pár dní”. Má už aj svoj vlastný web a konečne sa k nemu priznáva aj globálna stránka reťazca.

  • A ešte jedno upresnenie, štvrté potraviny Tesco Expres už fungujú od štvrtka 14. januára 2010 v Ružinove na Martinčekovej ulici. Piata pobočka otvorí svoje brány od štvrtka 21. januára 2010 v petržalskom komplexe Vienna Gate. Tesco chce tento rok otvoriť na Slovensku až 15 nových obchodov.
Reklamy

2 myšlienky na “Najmä pizzové omrvinky. Ale aj iné

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s